Forum

[18 plus] Eltenowy Hydepark (Wątek ogólny, wszystkie chwyty dozwlone)

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 10 / 29 Następna

Zuzler

#181 ·

Edytowano
Znajdź kogoś, komu możesz po prostu o tym opowiedzieć, ale takiego, co Cię wysłucha. Czasem samo opowiedzenie o problemie na głos sprawia, że pojawia się rozwiązanie. Niekoniecznie chodzi o kogoś, kto doradzi, to ostatecznie Ty dokonujesz decyzji.

Postukujacy

#182 ·

TO po co ja tutaj to napisałem niby złota pani? :D
INFP

Zuzler

#183 ·

No ale to trochę inaczej. Zresztą, proszę bardzo, opisz temat obszerniej. Wypisanie się też pomaga wyklarować i ustawić sprawy w odpowiednich rządkach.

Postukujacy

#184 ·

W sumie to bardziej liczyłem na januszy, którzy mają, montowali i zechcieliby się tu powymądrzać, co robić a czego nie robić. Ale równie dobrze może ich tu nie być. I gadam dla gadania.

Ileś dni temu poszedłem na konsultację do specjalisty z OpenAI, żeby podpowiedział jakieś rozwiazania. I coś tam podpowiedział, wraz z cennikami przykładowych modeli. Tylko z nimi to tak, z tymi specjalistami, co chcesz to ci powiedzą i podkoloryzują. W końcu muzą coś sprzedać, żeby klient był zadowolony. Trochę światła rzucił na temat i wyprowadził mnie przynajmniej z błędnego myślenia, że to koszt 5 tysięcy. Zamiast tego wyśrubował mi budżet 3 albo i 4 razy tyle :/
INFP

mustafa

#185 ·

A jak byś zrobił bez pytania, zrobił taką która nie hałasuje to co. Kazaliby zdemontować?
ok, to trzeba wyczaić co na to wspólnota lub spółdzielnia. U nas na przykład się nie zgodzili, a ćwierć balkonu nie chcę zawalać jednostką zewnętrzną.

--
Te a jak byś zrgboił bez
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

Postukujacy

#186 ·

Może by karę jakąś nałożyli. W sumie szydera byłaby, jakby kazali to ustrojstwo odinstalować. I zostajesz z dziurą w ścianie, nieszczelnością do zamurowania :D
INFP

MarOlk

#187 ·

Robili ostatnio ocieplenie, a to jest jednak ingerencja w elewację.

MarOlk

#188 ·

Google Gemini z uporem maniaka nadal twierdzi, że Chuck Norris żyje i ma się dobrze...

Adasadula

#189 ·

Twierdzi też, że prezydentem Polszy jest na dzień dzisiejszy Andrzej Duda.

-- (MarOlk):
Google Gemini z uporem maniaka nadal twierdzi, że Chuck Norris żyje i ma się dobrze...

--

iwkan

#190 ·

Ale zacofany. To on się nie uczy? Pewno nie ma tego programu kto uczyć :D
Слава Україні! Sława Ukraini!

djsenter

#191 ·

1 likes
Gemini ostatnio jest takim idiotą, że więcej czasu zajmuje mi wyjaśnianie jego głupich założeń, niż otrzymywania satysfakcjonujących odpowiedzi.
Senter San

Postukujacy

#192 ·

Ja go nie lubię do opisywania rzeczywistości. Też stula byzydury. I to im bardziej w las, tym więcej takich bredni.
INFP

Julitka

#193 ·

Ale GPT jeszcze głupszy.
-- (djsenter):
Gemini ostatnio jest takim idiotą, że więcej czasu zajmuje mi wyjaśnianie jego głupich założeń, niż otrzymywania satysfakcjonujących odpowiedzi.

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Julitka

#194 ·

Kto nie lubi Wielkiej Nocy? Ja pomijam wymiar duchowy, to indywidualna sprawa, ale tak ogólnie pytam.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

MarOlk

#195 ·

Ja lubię. Kulinarnie.

zbyszko

#196 ·

1 likes
Jeden dzień więcej wolnego, to zawsze na plus. Zjeść też sięzje coś innego niż na codzień, więc chyba lubię xD

Pitef

#197 ·

Zadzwoń, zapytaj wspulnoty. Jeśli twoje mieszkanie, to starałbym się forsować możliwość posiadania klimy wszelkimi możliwymi sposobami. Latem jest to wybawienie zwłaszcza, jeśli wracając z roboty, możesz sobie ją zdalnie włączyć, i zchłodzić chawirę.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

Pitef

#198 ·

1 likes
No to kolejny krok, to łażenie parę kroków/ parę metrów przed staruszkami tak, żeby rozumieli, że chcesz się usamodzielnić. Warto byłoby też skomunikować ich z jakimś środowiszczaninem, co to żyćko ładnie ogarnia. Warto, żeby taki ogar niewidomy powiedział i pokazał im na przykładach, że się da. Delikatnie trzebaby im dać do zrozumienia, że wiecznie żyć nie będą, i że warto byłoby ci umożliwiać wszelkimi dostępnymi sposobami usamodzielnienie się.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

MarOlk

#199 ·

Bym se dziabągnął kieliszeczek jakiejś swojskiej naleweczki...

daszekmdn

#200 ·

Mi się właśnie śniło, że zrobiłem bimber, i był dobry nawet :D
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P
Poprzednia 10 / 29 Następna