Pomysł skopiowany z forum Audiogames.
Na AG jest tradycja, iż co miesiąc dowolny użytkownik (Generalnie kto pierwszy ten lepszy) tworzy taki wątek hydeparkowy. Gada się w nim o wszystkim, nie ma chyba zdefiniowanego tematu. Takie miejsce dla totalnego offtopu, gdzie moderacja ingeruje minimalnie jeśli na prawdę dzieje się coś mocnego.
My jednak raczej nie będziemy bawić się w nowy wątek co miesiąc, gdyż za mało tych postów, aale? Z jednym wielkim można zaryzykować.
Eltenowianie, czy jak nas zwać, mają (niestety bądź stety) dużą skłonność do zbaczania z tematów na poboczne, za co moderacja (Słusznie bądź nie, zależy od opinii) daje po łapskach.
Do tej pory takim hydeparkiem w pewnym sensie były księgi (pochwał oraz zażaleń). Tylko problem z nimi jest 1. Albo się żalimy, albo się chwalimy, i nie ma nic po środku.
Raczej nie napiszemy tam posta w stylu "Ej, mi się dzisiaj podobało, bo fajna pogoda (Zimno jak cholera / ciepło jak cholera). A co wy myślicie?"
Tu można.
Wszystkie chwyty dozwolone! :) No, po za obrażaniem się wzajemnie w niezbyt wyszukanych słowach i w mało wysublimowany sposób.
Jeśli mogę, zakończę pierwszy post w tym nowym wytworze prośbą do moderacji, aby dać tutaj większe pole do swobodnej wypowiedzi. Pozwolić każdemu wyrazić opinię, skomentować dowolną sytuację na świecie, kląć jak szewc, gdy kto stwierdzi, że kurde, no nie mogie i muszę ulżyć swojej kulturze.
No i prośbą do użytkowników, aby tegoż wątku nie nadużywali TJ. jeśli jest coś, o czym chcieli byście zrobić wątek, bo wiecie, że rozlezie się na 50 lub też 5000000 postów, nie wahajcie się i stwórzcie go.
Szanujmy się, tolerujmy swoje poglądy (W miarę możliwości) i zróbmy z tego ciekawe miejsce.
Czemu to może zażreć?
patrz wyżej.
Patrzysz a jednak nie jesteś pewien?
Patrz na Eltengera:
Na Androidzie czy IOS łatwo wpaść na 1 temat niczym grupkę na Whatsappie i podyskutować o wszystkim lub o niczym.
Szkoda, że nie można zrobić tego wątku jako mieszany... Coo? Eee... Jednak może to i dobrze, bo połowa ludzi by uciekła trafiając na 30 minutowe posty o pogodzie... :D Sam się zreflektowałem po tej frywolnej myśli godnej użytkownika piszącego kilka minut po północy.
Resztę zostawiam Wam. Jaki będzie drugi post w tym wątku? Nie wiem. Wszystko w Waszych rękach!