Witajcie.
Mam taki problem że kiedy odpalam podsystem linux wsl to nie mogę nic z windowsa wkleić bo konsola się dziwnie zachowuje i nie reaguje na krut ctrl V, choć w windowsowym schowku jest tekst którego chce wkleić do konsoli.
nawet control spacja nie działa żeby włączyć meni system.
co ciekawe jak nie jestem na wsl tylko normalnie sobie w konsoli bądź w codexie to normalnie działa skrót ctrl spacja i kopiowanie i wklejanie a jak tylko odpale wsl dzieje się magia skróty przestają działać, oczywiście jak zrobie alt tab z konsoli gdzie jest wsl na jakieś inne okno to działa wszystko nawet jak odpale inne okno konsoli.
Szukałem odpowiedzi wszędzie nie znalazłem.
Czy może coś byście poradzili.
Mam taki problem że kiedy odpalam podsystem linux wsl to nie mogę nic z windowsa wkleić bo konsola się dziwnie zachowuje i nie reaguje na krut ctrl V, choć w windowsowym schowku jest tekst którego chce wkleić do konsoli.
nawet control spacja nie działa żeby włączyć meni system.
co ciekawe jak nie jestem na wsl tylko normalnie sobie w konsoli bądź w codexie to normalnie działa skrót ctrl spacja i kopiowanie i wklejanie a jak tylko odpale wsl dzieje się magia skróty przestają działać, oczywiście jak zrobie alt tab z konsoli gdzie jest wsl na jakieś inne okno to działa wszystko nawet jak odpale inne okno konsoli.
Szukałem odpowiedzi wszędzie nie znalazłem.
Czy może coś byście poradzili.