Cześć,
eSpeak na sapi5 wreszcie po bardzo długim czasie doczekał się aktualizacji. Jest on znacznie lepszy od poprzedniej wersji, ponieważ ma wbudowany konfigurator, dzięki któremu możemy dostosować wszystkie parametry głosu takie jak dostępne warianty, języki, modulacje itd.
Przetestowałem i działa świetnie. Jest też głośniejszy od wbudowanego eSpeaka w NVDA.
https://github.com/gozaltech/espeak-ng-sapi?tab=readme-ov-file
eSpeak na sapi5 wreszcie po bardzo długim czasie doczekał się aktualizacji. Jest on znacznie lepszy od poprzedniej wersji, ponieważ ma wbudowany konfigurator, dzięki któremu możemy dostosować wszystkie parametry głosu takie jak dostępne warianty, języki, modulacje itd.
Przetestowałem i działa świetnie. Jest też głośniejszy od wbudowanego eSpeaka w NVDA.
https://github.com/gozaltech/espeak-ng-sapi?tab=readme-ov-file