Forum

palenie papierosuw, picie alkocholu, używanie narkotykuw oraz uzależnienie się od lekuw przez osoby niepełnosprawne.

Środowisko niewidomych

Poprzednia 9 / 9

camila

#161 ·

2 likes
Ale czy zawsze z taką EMO otoczką? :DD
ENFP

misiek

#162 ·

Wiesz co, tak, tyle że internety o tym głośniej krzyczą. Poczytaj/ pooglądaj sobie jak to było już w latach 60/ 70, w szczegulności w śród fanów rocka i hipisów.
-- (camila):
Ale czy zawsze z taką EMO otoczką? :DD

--
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

camila

#163 ·

Edytowano 3 likes
Wtedy to było trochę inczej, i maku więcej też było :D
ENFP

cinkciarzpl

#164 ·

A o słynnym Hasz iszu to nawet w trylogii Sapkowskiego było. Co prawda to fantasy, nie mniej ciekawe jak to faktycznie wtedy wyglądało :)
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

Kat

#165 ·

1 likes
I gandżia jeszcze była. :)
-- (cinkciarzpl):
A o słynnym Hasz iszu to nawet w trylogii Sapkowskiego było. Co prawda to fantasy, nie mniej ciekawe jak to faktycznie wtedy wyglądało :)

--
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("

misiek

#166 ·

A to fakt.
-- (camila):
Wtedy to było trochę inczej, i maku więcej też było :D

--
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

djsenter

#167 ·

3 likes
Przez lata przechodziłem różne etapy, od tak zwaneego zajarania się używkami typu alkohol, nikotyna, zioło i żadko bo żadko, ale psylocybiną, do podejścia anty i takiego wręcz obrzydzenia do samego siebie z przeszłości, do teraźniejszego stanowiska gdzieś pomiędzy. To chyba naturalna progresja, w każdym razie najważniejsze jak dla mnie jest, żeby żadna z tych substancji, ani innych czynności w sumie nie była nawykiem. To znaczy, zapalić sobie zielsko raz na parę miesięcy, czemu nie? Problem się pojawia, kiedy zdajemy sobie sprawę, że życie nam ucieka przez palce, a my pijemy, palimy czy ćpamy co innego kilka razy w tygodniu, nawet raz na tydzień. Organizm musi odpocząć, a jmy jeżeli chcemy coś brać, to musimy czytać, czytać i jeszcze raz czytać, żeby wiedzieć, kiedy skończyć, lub przynajmniej zrobić sobie dłuuuugą przerwę.
Senter San
Poprzednia 9 / 9