Forum
palenie papierosuw, picie alkocholu, używanie narkotykuw oraz uzależnienie się od lekuw przez osoby niepełnosprawne.
No, ale jednak innych narko mniej osób próbuje.
Pewnie tylesamo mniej, ile widzących, z resztą- tu niema o czym gadać. W tej kwestji nie jesteśmy inni.
1 likes
Haha ;) z uzależnień to tylko fajki i tabaka mi pozostały... Alko nawet okazyjnie nieczęsto używam, więc tylko to mi zostało. Parę skunów jeszcze nikomu nie zaszkodziło <3 sama chciałabym spróbować w celach rekreacyjno-naukowych jak to z tym zielem jest. Leki: stosunkowo łatw dostępne - miałam okazję, niestety, się o tym przekonać idąc do lekarza ogólnego :D wspomniane przeze mnie antydepresanty czy benzodiazepiny nie jest wcale tak trudno dostać, opio też się znajdą ;) ;) o sławnych specyfikach bez recepty nie wspomnę... Po klubach też tego pełno jest. Wszystkie ustawy antynarkotykowe można sobie wsadzić ;)
2 likes
No ba, DXM, pseudoefedryna, czy inne takie, fajne :D apropos: myślałam kiedyś czy rzeczywiście w jednej aptecee uda mi się kupić jedną paczkę acodinu. :D jakoś jeszcze nie przeprowadziłam testu, bo proszenie o Acodin pani z obsługi urosło do rangi proszenia o prezerwatywy ;)
2 likes
@żywek: niezupełnie. Jedna tabsa ma 15 mg, 300 mg czyli 2x 10 wystarczy na sam początek. na przykład. :D bo po co i więcej ;)
2 likes
No to 2x10 to tak, ale jedno opakowanie to dużo nie zrobi. Hryniek ponoć 60 wziął, ale to sam mówił, że już przegięcie było. Ledwo goodratowali wtedy.
I po za tym piwko w umiarze pomaga nie szkodzi. Ziółko też, a pierdzielę pigułki, tabletki i ampułki.
--Cytat (mucha):
ja też wolę sobie wypić
--Koniec cytatu
--Cytat (mucha):
ja też wolę sobie wypić
--Koniec cytatu
1 likes
kilka narkotyków wg różnych rankingów jest mniej szkodliwych od alko, także nie wiem czy każde tabletki takie złe, o tyle złe, że nie są pod kontrolą i ne wiadomo co w nich jest, ale czyste narkotyki, nie wiem.
2 likes
no, właśnie, z tabletkami największy problem jest taki, że nigdy nie wiadomo, jaki zawierają tak naprawdę kontent :D