Forum

ZDSR (Zhengdu), czyli Chiński screenreader

Screenreadery i syntezatory mowy

Poprzednia 4 / 20 Następna

nuno69

#61 ·

Nie dziwię się, mam tak samo z Espeakiem haha
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

Monia01

#62 ·

Czy mogę gdzieś przetestować ten program?
***
🇺🇦 🇵🇱

nuno69

#64 ·

Można też pobrać z tego linku
https://nunosoft.pl/dl/zdsr_pw.zip
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

pates

#65 ·

Pytanko jak tam pełne zangielszczenie
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

nuno69

#66 ·

"Czajnis litery" w obeccnej wersji są tylko gdzieś tam przy wsparciu Office'a
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

longshoot

#67 ·

jaka klawiszologia? Co Daje pełna wersja?

nuno69

#68 ·

Pierwsza partia skrótów. [P] oznacza, że skrót jest dostępny tylko w wersji pełnej
Insert+ESC=Zamyka ZDSR.
Insert+F1=Otwiera pomoc klawiatury.
[P]INSERT+F7=Włącza lub wyłącza tłumaczenie w czasie rzeczywistym.
Insert+F8=Odczytuje aktualny kształt kursora myszy.
Insert+F9=Zmienia aktualny motyw głosowy na następny na liście.
[P]Insert+F10=Zmienia aktualnie używane wyjście mowy na następne na liście.
Insert+F11=Odczytuje aktualną datę wedłóg Chińskiego kalendarza.
Insert+F12=Odczytuje aktualny czas systemowy, dwukrotne wciśnięcie odczytuje datę.
{P]Insert+Akcent=Zmienia silnik parsowania tekstu (nie ruszać chyba, że coś nie działa).
{P}Insert+1=Otwiera menedżer motywów aplikacji.
Insert+2=Otwiera ZD Cloud.
Insert+3=Otwiera Chiński kalendarz.
Insert+4=Przełącza stan lupy.
Insert+5=Kopiuje kod źródłowy aktualnie otwartej strony internetowej do schowka.
Insert+Tab=Ogłasza aktualnie podświetloną kontrolkę z większym poziomem szczegółowości, dwókrotne wciśnięcie ogłasza informacje o aktualnie działajacym procesie.
Insert+Q=Odczytuje aktualne zużycie procesora i stan baterii. Dwukrotne wciśnięcie ogłasza również stan pamięci operacyjnej.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

DJGraco

#69 ·

Nowosć w zdsr
Pojawiły się cyfrowe licencje opłacane co rocznie
ZDSRyouth edition
ZDSR Pro edition
Z cenami to dokładnie nie wiem. Faktem jest jednak, że najbardziej funkcjonalna wersja jest na dongiel

DJGraco

#70 ·

A no i kolejna informacja, polskie tłumaczenie jest już w wersji beta, i niebawem się ukaże oficjalnie

Paulinux

#71 ·

Edytowano
Licencja Youth Pro ma mieć dokładnie te same funkcje co wersja na Dongla, poza tym jest jeszcze wersja Youth Plus, która ma praktycznie wszystko poza zaawansowanym wsparciem Worda, Repera, Sonara i innych rzeczy, a także zwykła wersja Youth, która ma PW+regularne aktualizacje+wsparcie Chrome.
Happy hacking

dariusz.1991

#72 ·

Czy to cudo w końcu ogarnia syntalka?

DJGraco

#73 ·

Zainstaluje i sprawdzę i dam znać, bo ja uzywam zdsr

DJGraco

#74 ·

Niestety nie działa. Wysypuje program

dariusz.1991

#75 ·

No to program jest dla mnie bezużyteczny.

dariusz.1991

#76 ·

W sumie szkoda, ponieważ posiada sporo ciekawych funkcji i rozwiązań.

Monia01

#77 ·

Dariuszu, z ciekawości, w jaki sposób używasz Eltena?
***
🇺🇦 🇵🇱

Monia01

#79 ·

Ok, myślałam, że Symtalk nie działa z Eltenem
***
🇺🇦 🇵🇱

Bartek1

#80 ·

1 likes
A można przetestowacć płatną wersję?
Pewien śmiałek spod miasta Gdynia,rzekł: „Ogiera podniosę – to chwila!”Lecz koń był uparty,kopnął go w czarty,a chłop się nauczył, że siła to kpina.
Poprzednia 4 / 20 Następna