3 likes
Ja akurat lubię minimalizm. Nie widzę sensu napakowania czytnika ekranu funkcjami, które z czytaniem ekranu niewiele mają wspólnego. Więc za dodatkami jestem całym sercem.
Jeśli mam się czegoś przyczepić, to braku zintegrowanego z NVDA repozytorium, ale NVAccess od lat jest o nie proszone i od lat odpowiada, że "tak tak, będzie", ale wszelką pomoc nawet użytkowników w tym zakresie odrzuca.
Z mojej strony główną wadą NVDA jest responsywność w niespodziewanych przypadkach, gdy zawodzi wątek główny. Mam tu na myśli m.in. zwieszenia, gdy dany program przestaje odpowiadać, pojawia się masa niespodziewanej treści itp.
I tu rzeczywiście NVDA bardzo zawodzi.
Jeśli mam się czegoś przyczepić, to braku zintegrowanego z NVDA repozytorium, ale NVAccess od lat jest o nie proszone i od lat odpowiada, że "tak tak, będzie", ale wszelką pomoc nawet użytkowników w tym zakresie odrzuca.
Z mojej strony główną wadą NVDA jest responsywność w niespodziewanych przypadkach, gdy zawodzi wątek główny. Mam tu na myśli m.in. zwieszenia, gdy dany program przestaje odpowiadać, pojawia się masa niespodziewanej treści itp.
I tu rzeczywiście NVDA bardzo zawodzi.