Forum

coś prostego do nagrywania z opóźnionym odsłuchem

Oprogramowanie

balteam

#1 ·

Edytowano
Witajcie, szukam czegoś prostego i szybkiego do nagrywania siebie. Chcę potem jakoś to szybko odsłuchać, albo mogło by automatycznie po skończeniu nagrywania odtwarzać. Jakieś pomysły?
na andka w sumie też możecie coś polecić.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

balteam

#2 ·

1 likes
Dla potomnych, rejestrator głosu w windowsie ogarnia temat dobrze, są skróty do nagrywania, pauzowania i odtwarzania.
Ciekawe, że natym rejestratorze brzmię normalnie, ana eltenie beznadziejnie, jak z pod wody, jakieś wzmacniacze dźwięku wyłączone.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Numernabis

#3 ·

1 likes
Dla potomnych to dodatek do NVDA:
Easy Sound Recorder

Easy Sound Recorder to dodatek, dla nvda, który nagrywa z domyślnego urządzenia do pliku wav lub mp3. Format nagrania można wybrać w
ustawieniach dodatku.
Dodatek może nagrywać zarówno to co leci na głośniki jak i to co jest wysyłane przez mikrofon słuchawek na bluetooth.
Jeżeli mamy podłączony mikrofon a chcemy nagrać tylko to co jest strumieniowane z sieci np. film z youtube to trzeba wyłączyć mikrofon, bo w przeciwnym razie nagra się wszystko.
Nagrywanie jest bardzo proste i obsługuje się je dwoma skrótami klawiszowymi:
shift+nvda+r rozpoczyna nagrywanie, pałzuje i wznawia,
shift+nvda+t zatrzymuje nagrywanie i zapisuje dane do pliku. Pliki mają swoje domyślne nazwy.
Jeżeli w ustawieniach dodatku nie zmienimy ścieżki, to domyślnie plik będzie zapisywany na naszym koncie w folderze Documents\Easy Sound Recorder.
Ustawienia programu znajdują się w menu nvda opcje / Easy Sound Recorder. Możemy tam wybrać format pliku - mamy dwa formaty wave i mp3, oraz folder w którym będą zapisywane nagrania.
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

lukasz1993258

#4 ·

Umnie ten dodatek dziwnie działa,
nie zapisójom sie ustawienia, podeśle załącznik to usłyszycie,oco mi chodzi