witam was kto włonczy jakiś serwer żeb było można pograć?
Serwer josef weaklans cz jakoś tak działa, tylko jedna mapa jest tam zła i wtedy niet, więc trzeeba poczekaćz 10 15 minut do zmiany mapy
ten działa raczej josefowy, ale mówiłem, mapa jedna nie działa, przydałby się serwer zgraczami przedewszystkim a każdy prywatny jednak tego nie gwarantuje, wręcz przeciwnie.
Reaktywacja mojego serwera po ponad 2 tygodniowej nieobecności!
Adres:
dmserver.noip.pl
Port:
4625
Sprawdźcie, czy działa.
Adres:
dmserver.noip.pl
Port:
4625
Sprawdźcie, czy działa.
Widzę, że często gracie, raportujecie downgrady, więc mam coś dla Was.
Serwer RTR będzie teraz bardziej stabilny, nie powinien się wysypywać.
Został on przeniesiony na inną maszynę serwerową stojącą w typowej serwerowni.
Serwer dostępny jest od dziś pod nowym adresem:
dmsrv.pl
Port to niezmiennie 4625.
PS: @Nuno Dzięki za pomoc.
Serwer RTR będzie teraz bardziej stabilny, nie powinien się wysypywać.
Został on przeniesiony na inną maszynę serwerową stojącą w typowej serwerowni.
Serwer dostępny jest od dziś pod nowym adresem:
dmsrv.pl
Port to niezmiennie 4625.
PS: @Nuno Dzięki za pomoc.
a link do tej giery po prosze
http://iamtalon.me Tam szukasz w games.
a jak śę strzela?
nieogarniam tego. Chcę wejść na serwer dasha, nłąd. Na localhost, błąd. Readme też nie ma
Mapa została usunięta.
Nie posiadaliście najwyraźniej wszystkich dźwięków oraz plików do tej mapy.
Nie posiadaliście najwyraźniej wszystkich dźwięków oraz plików do tej mapy.
Jeżeli potrzebujecie tymczasowego serwera ja mogę postawić. Ale nie będzie to tak stabilne jak u Daszka.