4 likes
Urlop Kochani, Urlop zaczynam dzisiaj!
ooo. I elegancko! Masz jakieś konkretne plany?
1 likes
Za chwilę kończę pracę, jadę na caaały weekend do przyjaciela spędzić czas na wsi na działce w kompanii ogniska, dużego basenu, 2 kratek piwka, dobrego żarełka z kurczakiem i kiełbaską na czele. W czwartek wraz z Klaksonem i przyjacielem jedziemy do Bydgoszczy, w piątek z Bydgoszczy na cały dzień jedziemy do Gdańska zwiedzić m.in. Muzeum Ii wojny światowej, wracamy w nocy, sobota w Bydgoszczy upłynie na spokojnym zwiedzaniu/ łażeniu wszędzie, wieczorkiem idę na Stecka podawanego na rozgrzanym kamieniu wulkanicznym i oczywiście browar, w niedzielę wracamy, a w Poniedziałek robimy z Klaudią wypad we dwoje do Krakowa i też sobie pozwiedzamy, pojemy, popijemy, mamy zarezerwowany rejs po wiśle i generalnie tak mi minie urlop.
1 likes
A co was wszystkich tak do Bydgoszczy ciągnie? :) :D
1 likes
Urlop! Od wczoraj! Nareszcie! I aż do 18 sierpnia! Jeszcze nie mam planów niestety, i w sumie nie wiem, jak go mam spędzić.
No, panowie, to proszę wygrzać tam dobrze 4 literki, nie myśleć w ogóle o pracy i naładować bateryjki. :)
Kolejna rzecz godna pochwały! Mianowicie, już normalnie działa dyktowanie głosowe na Samsungu Galaxy Watch FE za pomocą klawiatury Gboard! Jestem z tego zadowolony, że po tak długim czasie panowie z Google ruszyli swoje 4 literki i to naprawili!
Pisanie na brajltalkbackowskiej klawiaturzynce to cudeńko proszem państwa! A tak się wzbraniałam :D
A ja nie używam talkbacka i jestem niejako zmuszony do korzystania z zabugowanego ABK. Klawy talkback nie da się aktywować poza TB także to nie dla mnie
1 likes
Zawsze to mówiłem :)
-- (sanklip):
Pisanie na brajltalkbackowskiej klawiaturzynce to cudeńko proszem państwa! A tak się wzbraniałam :D--
-- (sanklip):
Pisanie na brajltalkbackowskiej klawiaturzynce to cudeńko proszem państwa! A tak się wzbraniałam :D--
5 likes
Dzisiaj dostaję umowę dotyczącą wynajmu mieszkania na Bielanach, 17 Sierpnia wracam, ogarniam papierkową robotę, a potem robię parapetówę :D
2 likes
Miałam cudowny czas z narzeczonym i trochę zwiedziliśmy. W drugim tygodniu wyjazdu pojechaliśmy do Tarnowa. W środę odwiedziliśmy tereny, gdzie żyła bł. Karolina kózka, fajne było to, że niektóre rzeczy mogłam oglądać i kupiłam kilka pamiątek. W czwartek był grill z rodziną narzeczonego i mimo że opóźniła go burza, atmosfera była super. W piątek pojechaliśmy do centrum Tarnowa. W trzecim tygodniu we wtorek pojechaliśmy do centrum Lublina i kupiłam sobie nową kosmetyczkę, bo musiałam, a przyznam, że trochę się naszukałam. W środę odwiedziliśmy Kazimierz Dolny. Byłam tam drugi raz, a narzeczony był po raz pierwszy. Odwiedziliśmy Farę, byliśmy w jeszcze innym kościele, zajrzeliśmy na zamek, ale nie wchodziliśmy tam, weszliśmy na górę Trzech Krzyży - pod koniec myślałam, że nie dam rady, ale się udało! - na koniec spacerowaliśmy wąwozem. Kazimierz trochę mnie opalił. :)
Od środy jestem szczęśliwym posiadaczem mówiącego odtwarzacza USB i Radia FM z Altixu. Również przyszła mi ramka do podpisu, z czego się bardzo cieszę.
Druga rzecz, która mnie cieszy to to, że od wczoraj na lubelskim eterze pojawiła się nowa stacja z Puław, mianowicie Radio LPU FM. Na razie go sobie słucham, i nadają same stare przeboje. Ale liczę na to, że to radio wzbogaci się też o nowsze piosenki.
Druga rzecz, która mnie cieszy to to, że od wczoraj na lubelskim eterze pojawiła się nowa stacja z Puław, mianowicie Radio LPU FM. Na razie go sobie słucham, i nadają same stare przeboje. Ale liczę na to, że to radio wzbogaci się też o nowsze piosenki.
4 likes
Jadłem koftę! Ale taką najprawdziwszą, turecką koftę! Mmmm. Jakie to jest dobre! A niby tylko buła, cebula, trochę mięska chiba wieprzowego, jakieś ostrawe sosiwo i halapenio do tego.
co to za odtwarzacz?
-- (markus1234):
Od środy jestem szczęśliwym posiadaczem mówiącego odtwarzacza USB i Radia FM z Altixu. Również przyszła mi ramka do podpisu, z czego się bardzo cieszę.
Druga rzecz, która mnie cieszy to to, że od wczoraj na lubelskim eterze pojawiła się nowa stacja z Puław, mianowicie Radio LPU FM. Na razie go sobie słucham, i nadają same stare przeboje. Ale liczę na to, że to radio wzbogaci się też o nowsze piosenki.
--
-- (markus1234):
Od środy jestem szczęśliwym posiadaczem mówiącego odtwarzacza USB i Radia FM z Altixu. Również przyszła mi ramka do podpisu, z czego się bardzo cieszę.
Druga rzecz, która mnie cieszy to to, że od wczoraj na lubelskim eterze pojawiła się nowa stacja z Puław, mianowicie Radio LPU FM. Na razie go sobie słucham, i nadają same stare przeboje. Ale liczę na to, że to radio wzbogaci się też o nowsze piosenki.
--