Forum

Księga pochwał

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 12 / 59 Następna

markus1234

#221 ·

Ja też się z tego powodu bardzo cieszę! Jest szybciej, niż było, szczególnie na forach i w wiadomościah prywatnych. No i plus za eksportowanie danych.

-- (Monte):
No, teraz Elten działa z prędkością światła.

--

markus1234

#222 ·

1 likes
A tak poza tym, nie mogę się doczekać 2 rzeczy, z których też się cieszę.
1. Nie mogę się doczekać przyjścia paczki z zegarkiem mówiącym z kogutem, który został zamówiony mi w czwartek przez OLX. Mam tylko taką nadzieję, że się szybko nie zepsuje, bo chciałbym go jednak w miarę możliwości codziennie zakładać na rękę.
2. Nie mogę się doczekać wyjazdu z Kołem dla Niewidomych w Rykach do Wrocławia! Wyjazd będzie 18 lipca o 4 rano. Nigdy tak wcześnie nie wstawałem, zawsze budziłem się o 5 rano. A tu tymczasem o 4 rano już mamy wyjeżdżać. Mam nadzieję, że nie prześpię tylko tej godziny 4 rano 18 lipca. Wyjeżdżam z mamą, co mnie jeszcze bardziej cieszy!

EugeniuszPompiusz

#223 ·

Rychło w kebab tak po prawdzie; bardzo opornie przychodzi mi docenienie tej zmiany, bo 80 procent tego, co by mogło, to stąd sobie poszło.
Sygnaturka.: "That seems to point up a significant difference between Europeans and Americans. A European says: 'I can't understand this, what's wrong with me?' An American says: 'I can't understand this, what's wrong with him?'" TERRY PRATCHETT

Zuzler

#224 ·

1 likes
Skoro będziesz miał zegarek z kogutem, to sam sobie pewnie nie dasz zaspac. Nastawisz budzik w tym zegarku i już. :)

daszekmdn

#225 ·

Zgadzam się z przedmówcą z tym rychło w czas. Szkoda. Ja tu już dla siebie coraz mniej treści znajduję. Tak czy tak, dobrze, że kiedykolwiek ;).
Markus, A co do Wrocławia fajne miasto. Sporo można zobaczyć. Jak Wam zorganizują dobrego przewodnika, to dużo ciekawych rzeczy opowie.
Wrocław jest miastem krasnali i wielu interesujących historii. Dodatkowo, jak masz zajawkę na radio, weź sobie jakiś mniejszy tuner i wieczorem poskanuj, bo można trafić sporo stacji nawet z Czech.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djsenter

#226 ·

3 likes
Dzieje się dzieje się, jestem szczęśliwy.
Senter San

skrzypenka

#227 ·

Superrrr, co tam fajnego się dzieje? :)

-- (djsenter):
Dzieje się dzieje się, jestem szczęśliwy.

--
Große Operndiva?

skrzypenka

#228 ·

3 likes
A ja prawdziwie odpoczywam i cieszę się wolnym, a cieszę się, bo przede mną ciężki rok.
Große Operndiva?

lwica

#229 ·

3 likes
Genialny weekend, a dziś dzień też przeintensywny i miły całkiem. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

daszekmdn

#230 ·

Jo tyż
-- (djsenter):
Dzieje się dzieje się, jestem szczęśliwy.

--
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djdenismusic

#231 ·

2 likes
Dostało mi się troszkę nowego sprzętu, a już niedługo wyjazd do niemiec.

skrzypenka

#232 ·

Z-azdroszczę. :)

(djdenismusic):
Dostało mi się troszkę nowego sprzętu, a już niedługo wyjazd do niemiec.

--
Große Operndiva?

djsenter

#233 ·

5 likes
@Skrzypenka Podróżuję sobie po Polsce, z każdym kolejnym przylotem tutaj po pierwsze wzrasta pewność siebie związana z organizacją transportu, jakiejś miejscówki i dogadywania się z różnymi ludźmi, poznałem ostatnio bardzo ważną dla mnie osobę w realu i było świetnie, no i nagrywam sporo ostatnio kiedy mogę, a to zawsze światczy o tym, że bateryjki są naładowane. A, w sumie jeszcze widzę, że nauka na terapii nie poszła w las, nawet moi kumple to zauważają. Leki lekami, ale jestem spokojniejszy i umiem się lepiej komunikować, co odejmuje stres i wkurw na wszystko i wszystkich haha. Miłego odpoczynku w ogóle.
Senter San

djsenter

#234 ·

2 likes
Niechaj Bóg pobłogosławi panini z szynką i Halapenio, to skarb narodowego dziedzictwa kulinarnego <3
Senter San

DJGraco

#235 ·

Ano mi też smakuje :D
-- (djsenter):
Niechaj Bóg pobłogosławi panini z szynką i Halapenio, to skarb narodowego dziedzictwa kulinarnego <3

--

Zuzler

#236 ·

W sumie najlepszy z paniniaczy w stałej ofercie.

MarOlk

#237 ·

Jak to żabskie to wolę to kućakowo sezamowo imbirowe

djdenismusic

#238 ·

oo taaak. Szynka i halapenio to klasyczek, którego mi mocno obecnie brakuje, gdyż od jakiegoś czasu siedzę w niemczech.
No i przy okazji mogę się pochwalić, że jest tutaj zajebiście.

djsenter

#239 ·

Łooo Panie a cóż to za przeprowadzka? Na stałe?
Senter San

djdenismusic

#240 ·

1 likes
Na szczęście nie. Chyba nie wytrzymał bym długo na obczyźnie. Za stare ja drzewo, żeby mnie przesadzać, jak to mówił Ferdynand Kiepski.
Poprzednia 12 / 59 Następna