@Skrzypenka Podróżuję sobie po Polsce, z każdym kolejnym przylotem tutaj po pierwsze wzrasta pewność siebie związana z organizacją transportu, jakiejś miejscówki i dogadywania się z różnymi ludźmi, poznałem ostatnio bardzo ważną dla mnie osobę w realu i było świetnie, no i nagrywam sporo ostatnio kiedy mogę, a to zawsze światczy o tym, że bateryjki są naładowane. A, w sumie jeszcze widzę, że nauka na terapii nie poszła w las, nawet moi kumple to zauważają. Leki lekami, ale jestem spokojniejszy i umiem się lepiej komunikować, co odejmuje stres i wkurw na wszystko i wszystkich haha. Miłego odpoczynku w ogóle.