-hyba bym się popłakała, gdybym dostała ruzgę.
c (Monte):
Słuchajcie, nie chwaliłam się, ale na święta w prezencie dostałam... rózgę! Najprawdziwszą ruzgę ze wstążeczką! :D XD Poza tym, miałam w tym roku bardzo bogaty i pożyteczny prezent, a w nim: Nowy czujnik poziomu cieczy, krajalnica do chleba, płytka do mleka, kulki do kąpieli, przepiękne dwa złączone razem serca, herbata i opaska do włosuw.
--