Poprzednia
4 / 4
1 likes
Nie tak znowu wygrywać, bo jesteś Ultralooser. A tak na serio, jak będzie ktoś do stawiania serwerów, to się pokażę też
1 likes
Shto eta! Ja tam chętnie z patrykiem pogram, a nawet możemy zrobić zakłady bugmacherskie :D
ooo ja też mogę na kasę zagrać haha, z papierkiem w teamie oczywiście, razem pływaliśmy, gramy w showdowna, to i crazy party można wygraćrazem;P
kto nie dołączy, ten jest dziad
--Cytat (lwica):
--Cytat (Moonlight22):
@lwica, popieram :)
--Koniec cytatu
Moonlight 22, a czy ty grywasz?
--Koniec cytatu
Tak
nie wiem, wchodźcie na tt, może ktoś serwa pstawi, ja sobie siedzę na games, ale ogólnie polish teamtalk;P
dzisiaj, albo gdy nowa wersja będzie.
na wszelki wypadek zapisuje się!
na wszelki wypadek zapisuje się!
Poprzednia
4 / 4