Forum

Księga pochwał 2024

Wątki archiwalne

Poprzednia 4 / 33 Next

Zuzler

#61 ·

1 likes
Ej, ja też miałam. RPG może mi nie idzie najlepiej, ale lubię. <3

skrzypenka

#62 ·

4 likes
Upiekliśmy wczoraj pierwszą w życiu szarlotkę i wyszła nam. Była przepyszna. Pochwalę się, a co, hihi. :)
Große Operndiva?

Pitef

#63 ·

8 likes
W piątek zagrałem studniówkę dla ostatnich klas w łodzi na Dziewanny. Było świetnie, czasami grywam imprezy, ale to, jak oni się bawili, to jest po prostu sztosik! Ja chcę tak więcej, i sianka oczywiście także przybyło.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

Paulinux

#64 ·

4 likes
Nie chwaliłam się bo musiałam odespać imprezę, którą ewentualnie mogłabym się pochwalić xD
Happy hacking

daszekmdn

#65 ·

4 likes
Fajny weekend za mną. Ogarneliśmy kompy, pogadaliśmy, szpule się kręciły i ogólnie było git.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djsenter

#66 ·

1 likes
Ja miałem akurat spokojny, ale zrelaksowany weekend. Odpocząłem sobie i czuję się gotowy na jutrzejszy dzień.
Senter San

EugeniuszPompiusz

#67 ·

1 likes
Wkarwiający, trochę zmarnowany dzień, z elementami pożytecznej społecznie ale i fajnej po prostu aktywnośći.
Wicie rozumicie, Wośp sam nie zarobi, zatem trza mu pomóc; a jak jeszcze pomagasz robiąc to co lubisz, to i pewne niewygody jakby łatwiej przemilczeć :-)
Sygnaturka.: "That seems to point up a significant difference between Europeans and Americans. A European says: 'I can't understand this, what's wrong with me?' An American says: 'I can't understand this, what's wrong with him?'" TERRY PRATCHETT

Dorian1234

#68 ·

5 likes
Wczoraj zrobiłem sam spaghetti, a potem ciasteczka.
Za ewentułalne błędy ortograficzne bardzo przepraszam.

Monte

#69 ·

Jutro mam granie, pierwsze od dwóch tygodni i nareszcie wraca mój nauczyciel! Poza tym, narzeczony przyjeżdża do mnie już w sobotę!
Give me a sign.

daszekmdn

#70 ·

2 likes
No to się w końcu wyspałem ;) i znowu funkcjonowanie przestawione na dzienne.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

lwica

#71 ·

1 likes
Przeprowadzka zakończona sukcesem. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

kazek5p

#72 ·

1 likes
A gdzie to wygoniło,:) do jakiego miasta. Może już i wszyscy do okoła wiedzą, ale ja nieee.
-- (lwica):
Przeprowadzka zakończona sukcesem. :)

--

lwica

#73 ·

1 likes
W żadne nowe miejsce. :) Z jednego wynajmowanego w Wawie do następnego wynajmowanego również tam. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Dorian1234

#74 ·

1 likes
Wczoraj zjadłem osiem i pół pączka.
Za ewentułalne błędy ortograficzne bardzo przepraszam.

Zuzler

#75 ·

3 likes
I jeszcze masz siłę, żeby się chwalić...

Dorian1234

#76 ·

1 likes
Brzuch mnie bolał, ale jakby były to bym pewnie zjadł więcej.
Za ewentułalne błędy ortograficzne bardzo przepraszam.

djdenismusic

#77 ·

2 likes
Kiedyś założyłem się z kolegą o 100 zł, zjadając 100 pączków za jednym zamachem.
Nie polecam. Ale wspomnienia zostają na całe życie :D

balteam

#78 ·

2 likes
hm jak zjadłeś 100 na raz? 1 to średnio 60 gram, policzmy, że 50 gram, no to masz 5 kilo, z takim wynikiem możesz spokojnie walczyć w zawodach jedzenia, tylko tyle, że tam na czas to robią jeszcze
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

skrzypenka

#79 ·

1 likes
takie małe pewnie jadł
Große Operndiva?

skrzypenka

#80 ·

1 likes
a my kupiliśmy nietypowe pączki, bo z nadzieniem korzennym, pistacjami, różą i jeszcze z bitą śmietaną, ale w tych z bitą śmietaną to ciasto nie było słodkie, także były nietypowe.
Große Operndiva?
Poprzednia 4 / 33 Next