Forum

Księga zażaleń 2024

Wątki archiwalne

Poprzednia 26 / 38 Następna

markus1234

#501 ·

Edytowano
No i znowu nie mogę spać, bo jest duszno. Okno jest uchylone, ale to nic nie daje. Dodatkowo słyszę, że jest włączony telewizor, co prawda cicho, ale go trochę słychać. Po jakiego grzyba w nocy telewizor musi grać? Przecież noc jest od spania,a nie od oglądania telewizji, i tak w nocy nie ma nic ciekawego w tej telewizji do oglądania. Obudziłem się przed godziną 3:00, przestawiłem swoje zegarki mówiące, bo były trochę źle ustawione. Chyba już tej nocy nie zasnę, a po 06:30 muszę wstawać na warsztaty. Zabierzcie tą duchotę z mojego pokoju!

skrzypenka

#502 ·

2 likes
Gooorrrrąco.
Große Operndiva?

daszekmdn

#503 ·

Edytowano 1 likes
To jest polska czy jebana sachara się zapytuję po raz milionowy? Brak siły na cokolwiek.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

mustafa

#504 ·

To właśnie Sachara.
xd

-- (daszekmdn):
To jest polska czy jebana sachara się zapytuję po raz milionowy? Brak siły na cokolwiek.

--
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

skrzypenka

#505 ·

lato mamy, już tak nie narzekajmy :d :)
Große Operndiva?

lwica

#506 ·

2 likes
Ludzie są trudni i dziwni..
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Zuzler

#507 ·

1 likes
Coraz nudniej na tym Eltenie...

mustafa

#508 ·

To wejdź czasem na konferencje, może ktoś się dołączy i rozruszasz towarzystwo.

-- (Zuzler):
Coraz nudniej na tym Eltenie...

--
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

daszekmdn

#509 ·

1 likes
Dziś wracam do domu, pocieszenie ino takie, że niebawem kolejny wyjazd.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

DJGraco

#510 ·

Mój S-8800 chyba dokonał żywota.
Jest kompletnie martwy, na wyświetlaczu nic, wciśnięcie przycisku reset nic ni daje, podłączenie pod zasilacz także nic, wyświetlacz czarny, oczywiście wciśnięcie power nic nie daje.
Pozostaje jedynie sprawdzić z innymi bateriami 18650, których nie mam, ale jeżeli to zawiedzie no to kaput.

Adasadula

#511 ·

Ajć, obiornik jak rozumiem?

daszekmdn

#512 ·

Zaspałem na pociąg, szukałem następnego i ogarniałem na szybko, wróciłem do domu i wylało mi się piwo, które było zamknięte i elektronika się suszy. Co się jeszcze dziś odpieprzy? Mam nadzieję że nic, bo chyba idę spać.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Paulinux

#513 ·

Wiem że nie wypada, ale napisane tak że aż śmiechłam
Happy hacking

skrzypenka

#514 ·

Hahahaha, ja też śmiechłam. :d
Große Operndiva?

DJGraco

#515 ·

Tak.
Ale chyba wygląda na to, że akumulatory są na wykończeniu.
Sprawę będę badać i jak coś to zamówię nowe aku 18650

markus1234

#516 ·

Kurwa jego pierdolona mać, moje sprzęty mnie nie lubią. Wczoraj zepsuł mi się aparat w moim iPhonie SE 2016, a dzisiaj zepsuł mi się pendrive 4 GB Kingstona, który miałem od 2010 lub 2011 roku. Czemu jak coś się psuje, to się psuje parę rzeczy na raz? Wątki o tych dwóch problemach są utworzone, jeden na grupie telefony, drugi na grupie informatyka, także zachęcam do wypowiadania się w nich. Może którąś z tych dwóch rzeczy uda się jeszcze odratować, przynajmniej mam taką nadzieję.

daszekmdn

#517 ·

Pendrive na lajcie. Jak sam nie będziesz umiał, to za drobną opłatą mogę zrobić, bo program, którego używam swoje kosztował.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

skrzypenka

#518 ·

Wkurwił mnie ksiądz z mojej parafii
Große Operndiva?

camila

#519 ·

Edytowano
Współlokator mnie wydymał, po raz kolejny. Moja wyrozumiałość właśnie się kończy. Nie wiem czy nie skończy się na latających tależach jak wróci do domu.
ENFP
Poprzednia 26 / 38 Następna