Forum

Archiwizacja konta na eltenie

Propozycje

Poprzednia 2 / 3 Następna

lukasz1993258

#21 ·

noto nie wiem szczerze, bo od paru lat nie wchodze wcale przez stronke.
Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

dariusz.1991

#23 ·

Panowie, Offtop. Jak widać, nie wszystkich dyskusji pilnuje się w sposób jednakowo uważny. To też jest powód, dla którego chcę definitywnie zamknąć ten rozdział.

Adasadula

#24 ·

my tez mówimy o archiwizacji więc jakby... A definitywnie, co masz na myśli

dariusz.1991

#25 ·

No eksportowanie danych to jednak trochę co innego niż zamykanie konta.

lukasz1993258

#26 ·

a przepraszam, jaki jest komunikat?
Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

Adasadula

#27 ·

archiwizacja, np. danych nie polega na zamykaniu xd, np. archiwizacja to jakby synonim backupowania, można to tak

dariusz.1991

#28 ·

Ale temat dotyczy zamknięcia konta. Wystarczy przeczytać pierwszy wpis.

Zuzler

#29 ·

1 likes
Wypadałoby więc, żebyś określił konkretnie własne potrzeby.

dariusz.1991

#30 ·

Robiłem to wielokrotnie, ale proszę. Mówisz i masz. Zrobię to dla Ciebie jeszcze raz. Chcę definitywnie zamknąć konto na tym portalu. Wycofać wszystkie zgody, cofnąć akceptację regulaminów etc. Tak jak na facebooku. Nie zgadzam się z obecną polityką Eltena i chcę zamknąć konto.

djdenismusic

#31 ·

2 likes
Zarchiwizować, usunąć, czy zamknąć? Zdecyduj się w końcu, bo te 3 pojęcia się znacznie od siebie różnią. A ja nie mam pieniążków na wymianę monitora w laptopie.
XD

dariusz.1991

#32 ·

Ale archiwizacja łączy się z zamknięciem konta. A mi o to właśnie chodzi.

magmar

#33 ·

Najlepiej wszystko razem, ale Dariusz i tak idzie na kompromis nie chcąc usuwać aktywności np. blogowej.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

dariusz.1991

#34 ·

Dokładnie tak. Ale z uwagi na brak reakcji ze strony twórców projektu będę musiał wystąpić na drogę prawną.

magmar

#35 ·

Pisałeś prywatnie do nich?
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

dariusz.1991

#36 ·

Do autora prywatnie i oficjalnie na maila fundacji. Dałem dwa miesiące na odpowiedź. Minął prawie miesiąc. Po świętach ponowię maila. Dwa miesiące to naprawdę sporo czasu na reakcję.

zywek

#37 ·

2 likes
@dariusz ja coś kojarzę że ty już kilka miesięcy grozisz tym sądem i grozisz. I co, kozak w necie... w świecie?

magmar

#38 ·

Żebyś się nie zdziwił, przeczytaj dokładnie wpis36.
Dał 2 miesiące.
Minął prawie miesiąc.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

papierek

#39 ·

2 likes
Pisałem ci, w jaki sposób możesz wycofać zgody i akceptacje regulaminów. CTRL+l na danej grupie. Czyli strzałkujesz na rozwuj eltena i wciskasz. Strzałkujesz na PSE, wciskasz.
po co mi sygnatura?

dariusz.1991

#40 ·

Dobrze kojarzysz. Myślałem o tym już we wrześniu, a w listopadzie się na to zdecydowałem. W dniach 24, 25 i 27 listopada wystosowałem odpowiednie maile do kierownictwa projektu z informacją, iż czekam dwa miesiące na archiwizację/zamknięcie moich kont. Na razie odpowiedzi się nie doczekałem, ale mam przecież czas do 27 stycznia.
-- (zywek):
@dariusz ja coś kojarzę że ty już kilka miesięcy grozisz tym sądem i grozisz. I co, kozak w necie... w świecie?

--
Poprzednia 2 / 3 Następna