Hej,
od niedawna mam problem ze swoim pendrive. Otóż pliki na niego kopiją się strasznie wolno, prędkości to ok 300 kb/s. Odczyt jest wmiarę w porządku, czyli zapisane pliki można odczytywać dość szybko.
Nie pomaga formatowanie pendrivea, dzieje się cały czas tak samo jak próbuję skopiować na niego nową zawartość.
Zrobiłem kopię tego co miałem, więc plików de facto nie straciłem.
Ale martwi mnie stan samego urządzenia.
Czy ma ktoś pomysł co się mogło stać z tym pendriveem?
od niedawna mam problem ze swoim pendrive. Otóż pliki na niego kopiją się strasznie wolno, prędkości to ok 300 kb/s. Odczyt jest wmiarę w porządku, czyli zapisane pliki można odczytywać dość szybko.
Nie pomaga formatowanie pendrivea, dzieje się cały czas tak samo jak próbuję skopiować na niego nową zawartość.
Zrobiłem kopię tego co miałem, więc plików de facto nie straciłem.
Ale martwi mnie stan samego urządzenia.
Czy ma ktoś pomysł co się mogło stać z tym pendriveem?