Pomyślałem sobie, że fajnie gdybyśmy sami lub moderatorzy w konferencjach głosowych mogli tworzyć tzw. stoliki. Byłyby to przestrzenie, do których nie dałoby się zbliżyć bez odpowiedniego zaproszenia/pozwolenia. Stoliki mogły by być wykorzystywane do obgadania czegoś w mniejszej grupie, ale w kontakcie słuchowym z resztą konferencji. Jednocześnie niepowołane osoby nie przeszkadzałyby nam i nie brałyby udziału w tych kameralnych pogawędkach. Coś byłoby słychać, to nie to samo co rozmowa prywatna, jednak na osobności. Korzyści to brak konieczności opuszczania konferencji, szybka możliwość przemieszczenia się do reszty grupy albo nawet między grupkami.
Technicznie rzecz biorąc, stoliki po utworzeniu byłyby obszarami, do których i przez które nie dałoby się przejść strzałkami i trzeba by było je ominąć chcąc przesunąć się gdzieś poza nie. W teorii z dźwiękiem niczego zmieniać nie jest wymagane, chodzi tylko o rezerwowanie pewnych obszarów w pokoju konferencyjnym. Przy odpowiednich uprawnieniach wynikających z pakietu i/lub funkcji typu moderator.