Hej,
Pytanie do tych, co mają z logami więcej do czynienia. Znaleźliście jakiś wygodny sposób na ich przeglądanie? Można oczywiście notatnikiem, ale nie ukrywam, że najchętniej skorzystałbym z czegoś, co pozwoli mi takie dzienniki przeglądać w formie tabeli, plus możliwość wygodnego przeszukiwania.
Pytanie do tych, co mają z logami więcej do czynienia. Znaleźliście jakiś wygodny sposób na ich przeglądanie? Można oczywiście notatnikiem, ale nie ukrywam, że najchętniej skorzystałbym z czegoś, co pozwoli mi takie dzienniki przeglądać w formie tabeli, plus możliwość wygodnego przeszukiwania.