Forum

gry przeglądarkowe

Gry tekstowe

1 / 5 Następna

longshoot

#1 ·

witajcie! nie widziałem tutaj wontku takiego, tak więc go tworze. Znacie może jakieś ciekawe i dostępne gry przeglądarkowe, bo ja szukam. Jeśl8i ktoś zna coś ciekawego, too podzielcie się opisem i linkiem.

fantasma467

#3 ·

Gra ktoś w planetarium manager? To piłkarska gra przeglądarkowa.

fantasma467

#5 ·

Mam tam konto, i jeszcze nie napotkałam nic niedostępnego. Jak ktoś gra to niech się odezwie, to może zostanie moim mentorem. Dostałam jakiegoś, ale wolałabym niewidomka Sami rozumiecie. Jeszcze nie rozegrałam żadnego meczu, więc nie wiem jak tam ekran meczowy, czy dostępny.

fantasma467

#7 ·

Fajnie są opisane. Jest liczba i opis np gra na przedpolu 17 klasa światowa. Albo ustawianie się 6 bardzo słabe.

fantasma467

#10 ·

Jak się wchodzi do podstawowej jedenastki to są rozwijalne listy przy nazwie pozycji, tylko coś nie mogę uaktywnić zakładki formacja. Ani spacją, ani enterem. Spróbuję na innej przeglądarce.

fantasma467

#13 ·

Tylko tam nie pisze jaka formacja jest ustawiona np 4.4.2

fantasma467

#15 ·

Faktycznie żeby zmienić formację, musiałam posłużyć się wzrokiem, czyli paluchem przesuwać graczy po zielonym polu. Przez to musiałam przesiąść się na tel.

fantasma467

#16 ·

Polecam mamenadżera skoków narciarskich. Tu nie trzeba klikać godzinami by wytrenować skoczka. Masz swoją dróżynę w różnych kategoriach wiekowych, to od ciebie zależy jak poprowadzisz karierę. Stawiasz na młodzież, czy seniorów. Jeśli chodzi o trenowanie to masz po jednym treningu dziennie dla pierwszej kadry, i szkółki juniorów. Ustawiasz co mają trenować, i wciskasz start.
Oto link
https://www.sjmanager.pl

fantasma467

#17 ·

Ups, sorki za błąd.

Aha, polecam grać przez firefoxa.

nuno69

#18 ·

Ja polecam Puppet Nightmares. Dobre RPG ze świetną mechaniką i przełykalną historią
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

mojsior

#19 ·

jeszcze jest clickers trims ale za wiele onim nie wiem

fantasma467

#20 ·

Zaczęłam grać w Lioden i bardzo mi się podoba.
1 / 5 Następna