Grajkowi albo politykowi. „Kiedy nikt Cię nie budzi z rana, kiedy nikt nie czeka na Ciebie w nocy, kiedy możesz robić co tylko chcesz... Jak to nazwiesz? Wolność czy samotność.”
Ja nikogo się nie boję, chodźby niedźwiedź to ustoję... Jak wyglądałby Jezus gdyby żył w naszych czasach? Czy chodziłby w sandałach czy raczej w adidasach? Czy piłby Coca Colę i korzystał z komputera? Czy miałby długie włosy i paszport Izraela?
Cytując klasyk: "Hmmm to może jeszcze raz Mesjasza ześlę?" "Nie wygłupiaj się, skończy na elektrycznym krześle! Nie wyglądał by więc w ogóle. Masło czy margaryna xD.
Pasuje do mnie to pierwsze stwierdzenie. Jestem wierzycielem oraz marzycielem. Nie podaję powodu, po prostu tak jestem ukształtowany. A i dodatkowe, czwarte zdanie by powiedzieć, że dobrze mi z tym.
Można, jak najbardziej, jeszcze jak. Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca? (kto pamięta pierwszą część Batmana z Nicholsonem, ten skojarzy to pytanie)