Jak z rosyjskiego, z poznańskiego, proszę pani, z poznańskiego.
Mnie by chyba nie dotknęło, no może gdyby to był partner lub któryś z byłych partnerów ewentualnie, bo to by znaczyło, że prawdopodobnie nie udało się jeszcze z innych powodów, niż te, które znam.
Ećmik, ćmik tradycyjny, czy Glo albo Ikos? Wyjaśnij, dlaczego.