Ja tylko używałem na orientacji przestrzennej
Poprzednia
2 / 2
Ale teraz bym nie kupił na pewno. To ma słabą jakość nagrywania. I w tych czasach to jest nieopłacalne. Prawie wszystko możemy zrobić w telefonie. Mamy aplikację. I tak dalej. ciągle powstaje coś nowego. Ale jak ktoś używa dotychczas, i sobie chwali. To ja nic do tego nie mam. Nie chodzi mi o to żeby krytykować czy ktoś używa. Bo sprzęt pomocne. Ale to jest moja opinia.
Poprzednia
2 / 2