Forum

Penfriend, czy ktoś ma i używa?

Życie codzienne niewidomych

Poprzednia 2 / 2

Kuba12565

#21 ·

Ja tylko używałem na orientacji przestrzennej
"Hatsune Miku is simply the best! I'm completely obsessed—listening to her music is my absolute passion!

Kuba12565

#22 ·

Ale teraz bym nie kupił na pewno. To ma słabą jakość nagrywania. I w tych czasach to jest nieopłacalne. Prawie wszystko możemy zrobić w telefonie. Mamy aplikację. I tak dalej. ciągle powstaje coś nowego. Ale jak ktoś używa dotychczas, i sobie chwali. To ja nic do tego nie mam. Nie chodzi mi o to żeby krytykować czy ktoś używa. Bo sprzęt pomocne. Ale to jest moja opinia.
"Hatsune Miku is simply the best! I'm completely obsessed—listening to her music is my absolute passion!

DJGraco

#23 ·

No i są teraz też te airtagi czy jak to tam się nazywa.

MarOlk

#24 ·

Raczej tagi NFC. Kupić rolkę 50 czy 100 takich tagów i sprawa rozwiązana

mucha

#25 ·

a jak takich tagów używać mugł byś opisać?

MarOlk

#26 ·

Jest o tym na blogu Piotra Witka.
Poprzednia 2 / 2