Forum

OpenAI ChatBot, czyli pogadajmy sobie ze sztuczną inteligencją

Oprogramowanie

Poprzednia 5 / 9 Następna

lalar123

#81 ·

No nie bo u mnie żąda weryfikacji telefonicznej. I nie ma linku o nazwie użyj innej metody. No i dlatego smutno mi.
Cholerne wstrętne sample w suno!

mojsior

#82 ·

zdaje się że narazie to dedło bo wejście na stronę kończy się informacją, że mamy problemy techniczne, niby jest możliwość żeby meilem poinformowali nas, kiedy wrócą.

zywek

#83 ·

2 likes
Trzba kupić telefon. Jak się teraz wylogujesz z gmaila na komputerze to też się nie zalogujesz.

lalar123

#84 ·

Nie kupuję bo mam sytułację jaką mam. Nie będę się na forum zwierzał. Widzę że tu trza telefon nosić przy tyłku bo normalnie nie mogę. No sorki ale nie jest nakazane by ciągle mieć telefon. A skąd pewniak że Np ta weryfikacja jest wporządku?
Cholerne wstrętne sample w suno!

papierek

#85 ·

2 likes
Bo to weryfikacja od googla? No i chcesz, nie chcesz, telefon to teraz urządzenie, które posiada spora część społeczeństwa.
po co mi sygnatura?

daszekmdn

#86 ·

Edytowano 2 likes
Mamy 2023 rok, 21 wiek. Niestety chociaż by Cię szlak trafiał, to nie zmienisz pewnych standardów. Masz komputer, miej i telefon, albo chociaż SIP. Nawet stacjonarny, bo często jest opcja aby zadzwonili, ale miej.
Skontaktuj się na pm, coś zaradzimy.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

zvonimirek222

#87 ·

1 likes
Tak, mamy zjebany, popierdolony 2023. rok.
Niestety, ja pamiętam czasy, kiedy ludzi uczono: "nie podawaj telefonów na lewo i na prawo". Tyczyło się to internetu, a teraz mamy sytuację przewrotną, gdy do rejestracji i weryfikacji czegokolwiek potrzebujesz ot taki numerek, bo nadużycia, bo spam, bo cośtam jeszcze, a i tak nasze dane gromadzą. Szanowni ludzie, którzy kibicujecie prywatności! Wasza pierdolona prywatność jest martwa zaczynając już od roku dwutysięcznego.
Student studentowi wszystko

lalar123

#88 ·

Takie brzydkie słownictwo, wstyd! Hańba. I weź zaufaj takiemu co klnie jak szewc. No nic. Ja nie chcę mieć telefonu bo są takie osoby co by wydzwaniały dzień i noc gdyby mogły. Tak offtop.
Cholerne wstrętne sample w suno!

zvonimirek222

#89 ·

1 likes
@lalar123 Nie będę tego komentował. Mam prawo do wyrażania własnej opinii.
Student studentowi wszystko

balteam

#90 ·

No to akurat skomentować by wypadało, jak maszt prawo do własnej opinii :P
A tak na poważnie, to
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

zywek

#91 ·

1 likes
A tak na poważnie, to nie trzeb podawać żadnym znajomym numeru telefonu i może on służyć tylko do weryfikacji, matko, z czego robić problemy?

mucha

#92 ·

1 likes
kiedyś to były czasy a teraz ni ma czasów, kiedyś był 1 telefon na wioskę i było dobrze

cinkciarzpl

#93 ·

2 likes
Potwierdzam, tak było. Byłem tym telefonem :P
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

lalar123

#94 ·

A ztego@zywek że moi nie zgadzają się bym mógł kupić telefon. Łatwo popierdalkom mówić a wyjdź z domu. Sam? jeden silny drugi silny i jak mam ich pokonać co? nawet mojego telefonu bezprzewodowego obsłużyć nie umiem. Muszę to powiedzieć tutaj bo niektórym się wydaje że zarzyczyłem sobie tego. Tak! Jako mały bobas mówiłem afirmacje w stylu moja mama zła moja mama mnie nie lubi!
Cholerne wstrętne sample w suno!

Pitef

#95 ·

Odezwij się priw, może się coś zaradzi.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

zywek

#96 ·

3 likes
Nie wolno nikogo ubezwłasnowolnić, nieważne, w jakim jest stanie.

Pitef

#97 ·

1 likes
Ubezwłasnowolnić wolno, ale to przez sąd chyba trzeba.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

misiek

#98 ·

A muchy latają i srają.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Numernabis

#99 ·

Czy to tylko po angielsku czy również w języku polskim?
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

balteam

#100 ·

1 likes
W różnych językach, w tym po polsku, alae po angielsku radzi sobie najlepiej.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.
Poprzednia 5 / 9 Następna