Najbardziej wkurzające jest szukanie itemów, kiedy to co parę kroków muszę odpalać tryb nasłuchiwania i skanowaać.
Oczywiście można łazić z przytrzymanym trybem nasłuchu i odpalać skalowanie co chwila, ale wtedy wszystko mamy przytłumione, co nie jest dobre, bo wtedy mam problem z wysłyszeniem czy postać idzie czy nie.
A jest to ważne, bo czasem to naprowadzanie się zbuguje i często postać się gdzieś zatrzyma i wtedy musimy trochę oejść i ponowić nawigowanie.
A tak poza tym fabuła jest wyśmienita, walka sprawia frajde, kocham system celowania w tej grze.
Widzę, że naughty dog naprawdę wie, jak zrobić dobry fps.
Kurde, mogli by uncharted zrobić z dostępnością,.
zaobserwowałem, że u mnie praktycznie loadingi trwają parę sekund, a budowanie shaderów albo przebiega bajecznie szybko, albo jest ono robione w tle, kiedy odpalam grę.
Na wysokich ustawieniach grafiki miałem 140 procent zużycia gpu, a gra działa baaardzo płynnie i wczytuje się bardzo szybko.
Jestem pozytywnie zachwycony i pomimo wad dostępnościowych gra mnie urzeka.