et al breatst og kanskje lite mer å åpne inn.
Du kan også sobe ut en brokkingssida over
for the
taler of
&%h &!?&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&
Takk for at du har tittat på denne videoen, vi ses i neste avsnittet, takk for at du har tittat på denne videoen.
Zaraz przeprowadzę jeszcze jeden test na tym laptopie, mianowicie spróbuję uruchomić Eltena w wersji przenośnej z pendrive'a i zobaczymy czy ruszy. To jest też beta 10, czyli najnowsza wersja Eltenka, więc mam nadzieję, że do tego tutaj, o, pana coś dotrze, więc nawet osobiście jestem skromny go odpalić.
Proszę bardzo. A on też się na resztę uruchamia. A nie jest upalony? Nie jest. A nie wiem. Właśnie go, o, dobra, włączymy go, bo i tak nie będziemy nic to robić.
Gdzie to się włączy? O, no, więc zaraz zobaczymy czy odpali się właśnie z pendrive'a wersja przenośna.
Beta. Miejmy nadzieję, że tak, bo nie ukrywam, czasami są przypadki, kiedy właśnie za to wykorzystam i niestety, ale są problemy, żeby właśnie odpalił.
Więc laptop jest uruchomiony, także zaraz zobaczymy czy to wypali, może jakiś inny błąd wyskoczył.
Także zobaczymy. Mam nadzieję, że w tym wątku mogę bez problemu takie rzeczy umieszczać, w końcu to jest forum głosowe.
No i tyle.
Także pozdrawiam.
No to witam Was jeszcze raz z komputera.
Ja pokażę Wam, żebyście byli świadkami,
że zanim odpalę Spend Drive'a,
odpaliłem LT na nie beta, tylko 2.17.
To jest wersja stabilna, czyli to nie jest beta w wersji 10.
Ja teraz spróbuję go bezpośrednio stąd,
że tak powiem, zaktualizować do najnowszej wersji
i zobaczymy, czy to będzie miało jakikolwiek skutek.
Menu, media, pliki, program, narzędzia.
Generat test, zarządzanie programem.
I teraz sprawdzę, czy jest aktualizacja.
Sprawdź dostępność aktualizacji.
Dostępna jest nowa wersja beta programu.
Czy chcesz ją pobrać? Tak.
Daję tak.
Ostrzyże mnie.
Daję tak.
Tak.
I powinno być teraz pobieranie plików itd., więc idziemy z koksem.
Proszę czekać. Trwa pobieranie plików.
Aktualizowanie pakietów językowych.
Pobieranie aktualizacji.
Te ptaszki mnie też tylko irytują, bo są czasami za głośne.
41%.
Aktualizacja się pobiera.
61%.
74%.
83%.
97%.
O!
Aktualizacja.
Została pobrana.
Aby ją zainstalować, program musi zostać uruchomiony ponownie.
Naciśnij Enter, aby kontynuować lub scp, aby anulować.
I tutaj to jest dziwne, bo tutaj pisze, że aktualizacja została pobrana.
Czyli nie wyskakuje błąd np. przy pobieraniu, że jest błąd pobierania, bo by wtedy to jak najbardziej rozumiał.
A więc skoro instalacja została pobrana w całości, no to daję OK.
Enter.
No i właśnie to jest to, o czym mówiłem.
I...
I tutaj się wszystko, jakby mówiąc, wprost kończy.
Czyli tak jak wspomniałem, pobrałem pt najnowszą, wszystko jest pięknie, ładnie i nie chcę iść.
Nie pójdzie.
Nie pozwoli.
Więc ja zaraz spróbuję jeszcze odpalić ltena, zaloguję się na moje konto z pendrive'a, bo po prostu przełożę tam właśnie ltena w wersji Portable i zobaczymy jak on się wtedy zachowa.
Czy też będzie jakiś błąd widział?
Czy będzie jako tako normalnie działać?
Także to Wam chciałem zademonstrować.
I zaraz prawdopodobnie odezwę się już z wersji... z laptopa.
A to będzie łatwo rozpoznać.
Także dziękuję.
Pokazałem, co chciałem pokazać.
I do usłyszenia.
No to właśnie sytuacja jest tego typu, że Elten 2.beta10 odpaliła się z pendrive'a.
Więc nie wiem, gdzie tu jest przyczyna, co się dzieje.
Naprawdę nie wiem.
Zaraz to zgłoszę na wątku odnośnie beta testów.
Żeby nie było, że udziwiam albo że kłamę, chodziło mi o to, że jak odpalamy LTE na wersji przenośnej i jest ustawione tak, żeby był czytnik ekranu, czyli żeby NVIDIA odczytywało LTE, a nie SAPI5,
to wówczas, gdy albo napiszemy wiadomość, albo jest zegar co godzinę, albo jest powiadomienie o nowych pisach w śledzonych wątkach, odczytuję je w SAPI5, nie NVIDIA, jak to powinno być.
I ja to teraz udowodnię, że tak właśnie jest. Ja coś na to konto napiszę i żeby nie było, że coś tam, to zaraz to pokażę.
Proszę bardzo, wysyłam wiadomość z tego kąta na tamto konto i proszę bardzo, żeby nie było, że kłamę.
Odkryłałeś nową wiadomość.
No właśnie.
No właśnie, a mam NVIDIA ustawione na największą prędkość, zaraz to jakoś postaram się, że tak powiem, udowodnić, bo wystarczy, że tutaj wejdę sobie, o, czekajcie, czekajcie, w kontakty, o widzicie?
I tu mówi szybciej.
Tak? A więc tu mówi szybciej, a powiadomienia są odczytywane w SAPI5, bo tu jest ustawiona na największą prędkość, więc tak to wygląda.
I teraz, o, jest, widzicie?
Czyli powinno czytać, znaczy powinno mówić tak samo jak teraz, o.
No to tyle.
Chciałem tylko właśnie pokazać, żebyście to zobaczyli na własne, a raczej usłyszeli na własne oczy, jak to wygląda.
Także pozdrawiam, dobranoc.
Dziękuję.
No dobra, kolejny dosyć bardzo dziwny, nietypowy błąd, który ja już zgłosiłem na, znaczy zgłosiłem już w wątku L10 beta testy, wysłałem też raport o błędzie, ale o co chodzi?
Chodzi zaś o tego samego laptopa, z którym miałem parę dni temu problem, żeby móc odpalić L10.
Teraz sytuacja jest dosyć bardziej dziwaczna, ponieważ nie mogę odpalić nic z YouTube'a z tego laptopa, L10 normalnie się uruchamia, wszystko pięknie, ślicznie, forum głosowy działa, wszystko można zrobić, ale niestety z przyczyn ode mnie niezależnych nie można odpalić YouTube'a.
Nie wiem, czy to przypadkiem ponownie nie ma nic wspólnego z biblioteką DRL, mogę się w tym momencie mylić.
Dlatego ja teraz pokażę, co wyskakuje, kiedy chcę uruchomić cokolwiek z laptopa na YouTube przez L10'a.
No więc sobie przesiądę się do laptopa i, że tak powiem, pozwolę sobie włączyć głośniki.
Proszę bardzo.
Proszę o jakąkolwiek pozycję z listy.
Pisałem cokolwiek.
Wiadomo, to jest opis tego i daję tylko Enter i posłuchajcie, co takiego się wtedy dzieje.
Nie można odtworzyć tego pliku. Czy chcesz wysłać raport o tym błędzie? Może to nie.
Nie chcę, ale pozwolę sobie na chwilkę zwolnić tutaj.
Ustawienia głosu.
Ustawienia głosu.
Ustawienia głosu.
Ustawienia głosu.
Na chwilę, żeby było to bardziej zrozumiałe.
50, 58.
Chociażby.
L10, ikona DL10.
I jeszcze raz.
Ustawienia głosu.
Ustawienia głosu.
Ustawienia głosu.
Teraz wsłuchajcie się dokładnie, co wyskakuje, bo przedtem po prostu zapomniałem zwolnić trochę syntezę mowy, ale już teraz zwolniłem, więc można śmiało posłuchać, co dokładnie, tak powiem, wyskakuje, kiedy próbuję się odpalić jakikolwiek film na YouTube przez L10'a, bo to na każdym filmie próbowałem i niestety bez skutku.
Bez skutku.
Bez skutku.
No to słuchajcie.
Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację.
OK przycisk.
Można otworzyć...
Nie.
Nie.
Nie.
Zamykanie programu...
Wylejcie.
Ustawienia głosu.
Nie.
Nie.
Nie.
Ustawienia głosu.
Ustawienia głosu.
Nie.
Nie.
Nie.
Ustawienia głosu.
Nie.
Nie.
Nie.
Nie.
Nie.
Nie.
Nie.
Nie.
Więc niestety tak to wygląda właśnie, że znowu jest jakiś problem i nie wiem właściwie, gdzie ta przyczyna leży.
Także tyle i pozdrawiam Was serdecznie.
Ja jeszcze raz to pokażę, tylko trochę zwolnionej wersji, tylko przez Mix Stereo będzie to nagrywane.
Będzie lepiej słychać, bo właśnie teraz się kapłem, że to jak dla mnie jest nie za wyraźne.
A teraz to wrzucę zaraz w wersji takiej jak, znaczy przez Mix Stereo będzie to nagrywane, co dokładnie wyskakuje.
Poddźwięk dialog.
L10 ikona L.
Menu.
Media.
Katalog.
YouTube.
Skrót.
Przeszukaj YouTube.
Edycja.
R.
A.
I.
O.
E.
K.
A.
Wyniki wyszukiwania.
Naj.
Znak zapytania.
Najlepsza radiowa muzyka.
2017.
Najnowsze hity SK.
Hity na.
Łączenie z serwerem.
Proszę czekać.
YouTube.
DL.
Eks.
Błąd aplikacji.
Dialog.
Aplikacja nie została właściwie uruchomiona.
0xc.
0.
0.
0.
0.
0.
7.
B.
Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację.
OK przycisk.
Nie można odtworzyć tego pliku.
Czych.
Nie.
Wyniki wyszukiwania.
Naciśnij klawisz Alt, aby otworzyć menu.
Dźwięk.
L10.
I.
Wszystkie.
Skype.
Song.
Klango.
Klango.
Ikona.
6.
7.
Klango.
Witam Was
znowu
tym razem na początek
chcę powiedzieć, że
problem z YouTube'em tutaj
został naprawiony
a więc nie ma już
najmniejszego problemu, bo
blokowało tam jakiś
czegoś z Microsoft'u
no ale kolega
mi to pomógł ogarnąć
i teraz działa
bez żadnego zarzutu
mniejsza o to
teraz
mam w ręku laptopa
Stosiby
który jest włączony
i tutaj
L ten zachowuje się bardzo dziwnie
dlaczego?
otóż
sami zaraz zobaczycie
co mam na myśli
mówiąc, że się zachowuje dziwnie
i to bez względu na to
bo nawet go przeinstalowywałem
nawet wyrzucałem z niego
znaczy z ramingu
wyrzucałem wszystkie pliki
właśnie związane z L tenem
i podobnie
instalowałem
niestety nie pomogło to wcale
wręcz przeciwnie
teraz właśnie
zaktualizowałem
L tena
do najnowszej wersji stabilnej
która właśnie pojawiła się
24 lutego
czyli wczoraj
jeśli się nie mylę
i tutaj też
to zostało pobrane
i niby zaktualizowane
dodam jeszcze tyle, że na tym koncie jest
moje konto testowe
ma automatyczne logowanie
w jednym tutaj laptopie
który mam tutaj właśnie na kolanach
i teraz
chciałbym żebyście
posłuchali jak on się zachowuje
kiedy ja włączam
L tena tutaj
na
tymże
laptopie
więc pozwolę sobie
tutaj
troszkę poodsuwać
żeby go tutaj
na ten moment położyć
o
ładnie wszedł
no i bardzo dobrze
jestem teraz na kursorze L tena
mam nadzieję, że dobrze go słychać
no i ja teraz włączę
L tena i posłuchajcie
co on dokładnie robi
kiedy ja
go włączę
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
Witam Was, tutaj nagrywałem się właśnie z tego konta testowego z Toshiby
Zresztą pewnie słychać, bo jest różnica
Ja chcę tylko tutaj jedną taką ciekawostkę powiedzieć, że parę dni temu Dawid wysłał też nową wersję LTNA na serwer
Więc pomyślałem sobie, że ta wersja coś się jednak naprawi, więc włączyłem tą Toshibę, chociaż nie włączałem jej już dawno
Usunąłem LTNA z dodaj lub usuń programy
Następnie wziąłem i usunąłem LTNA z rammingu
Po czym pobrałem najnowszą wersję LTNA
No ale niestety, jakby to powiedzieć wprost
Po zainstalowaniu LTNA dalej jest ten problem
Nie wiem dlaczego tak się dzieje
Nie wiem skąd to się bierze, więc jeśli...
No to nie jest tak, że od razu mi się spieszy
Netto kliknięcie słychać, co ja teraz nie robię
To nie jest tak, że mi się spieszy, że natychmiast to trzeba wyjaśnić
Tylko mówię na przyszłość
Gdyby Dawid znalazł jakąś chwilę kiedyś i spoglądnął na forum głosowe
To tam tutaj w tym wątku to będzie oczywiście wszystko pokazane
No to raczej z mojej strony tyle
Bo LTN tak jako tako działa
Tylko ten komunikat jest, który już był pokazywany
No dobra, więc koniec, że tak powiem mojego przynudzania, zanudzania i wynudzania
Życzę miłego wieczoru, bo już się wieczór zbliża
No cześć, jestem Grzegorz Turek, to też mój tam pierwszy czy tam wpis, używam mikrofonu Blue Yeti Pro, żeby to była jakaś jakość, no tak, jestem z Sosnowca, mam 30 lat, tam tego, więcej to tam,
więcej o mnie to tam chyba na moim profilu na Eltenie, tam powinny być linki do Facebooka, do YouTube'a, więc tam wszystko się o mnie dowiecie, no i tak dalej, pozdrawiam.
no dobrze
to robimy taki mały test
no i chyba
się nawet nagrywa
ja przepraszam za mówienie w tym
w tym wątku, ale nie mamy już wątku
do testów, to jest
test nagrywania z systemu
linux, trochę mnie chronik zainspirował
żeby też spróbować
a skoro dzisiaj się bawię od rana
z audio i rekonfiguruję
system audio tutaj
na swoim komputerze pod wszystkimi możliwymi aspektami
to uznałem, że przy okazji można sprawdzić
jak to działa
na linuxie, to jest prawa strona
to jest lewa, jestem ciekaw
czy w ogóle stereo się załapie i czy w ogóle
się nagram, czy wyjdzie pusty wpis
no dobrze, zobaczmy jak to będzie
Dobra chyba się nagrywa
Dobra nagrywa się
Nagrywam się teraz ze strony
Zobaczymy czy będzie stereo
U pipera coś to nie wyszło
Ale zobaczymy czy u mnie wyjdzie
No bo jak nagrywałem wcześniej
To mi wychodziło
Stereo tak więc no
A ja jak nagrywałem w przeglądarce po raz pierwszy, to też mi nagrywało mono.
Nawet nagrywałem z HPK, który nagrywał z Tera, też nagrywało mono, więc mi nigdy nie nagrywało mono w przeglądarce.
Ale jaka to była przeglądarka, bo ja używam Firefoxa, ale ty chyba też Firefoxa używasz, więc nie wiem, wszystkim wychodzi Mono, tylko Mysterio wychodzi, no to aż nie wiem, no.