Forum

Witam na forum głosowym

Forum głosowe

Poprzednia 9 / 18 Następna

lwiczka

#161 ·

Transcription

et al breatst og kanskje lite mer å åpne inn. Du kan også sobe ut en brokkingssida over for the taler of &%h &!?&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& && Takk for at du har tittat på denne videoen, vi ses i neste avsnittet, takk for at du har tittat på denne videoen.


lukasz1993258

#162 ·

Transcription

Elten. Elten dialog skrypt-buzz Line3 run-teamer-roprox-curet load library buzz OK przycisk. Spad pulpit lista Elten 4 z 28. KONIEC!


Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

lukasz1993258

#163 ·

Transcription

Zaraz przeprowadzę jeszcze jeden test na tym laptopie, mianowicie spróbuję uruchomić Eltena w wersji przenośnej z pendrive'a i zobaczymy czy ruszy. To jest też beta 10, czyli najnowsza wersja Eltenka, więc mam nadzieję, że do tego tutaj, o, pana coś dotrze, więc nawet osobiście jestem skromny go odpalić. Proszę bardzo. A on też się na resztę uruchamia. A nie jest upalony? Nie jest. A nie wiem. Właśnie go, o, dobra, włączymy go, bo i tak nie będziemy nic to robić. Gdzie to się włączy? O, no, więc zaraz zobaczymy czy odpali się właśnie z pendrive'a wersja przenośna. Beta. Miejmy nadzieję, że tak, bo nie ukrywam, czasami są przypadki, kiedy właśnie za to wykorzystam i niestety, ale są problemy, żeby właśnie odpalił. Więc laptop jest uruchomiony, także zaraz zobaczymy czy to wypali, może jakiś inny błąd wyskoczył. Także zobaczymy. Mam nadzieję, że w tym wątku mogę bez problemu takie rzeczy umieszczać, w końcu to jest forum głosowe. No i tyle. Także pozdrawiam.


Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

lukasz1993258

#164 ·

Transcription

No to witam Was jeszcze raz z komputera. Ja pokażę Wam, żebyście byli świadkami, że zanim odpalę Spend Drive'a, odpaliłem LT na nie beta, tylko 2.17. To jest wersja stabilna, czyli to nie jest beta w wersji 10. Ja teraz spróbuję go bezpośrednio stąd, że tak powiem, zaktualizować do najnowszej wersji i zobaczymy, czy to będzie miało jakikolwiek skutek. Menu, media, pliki, program, narzędzia. Generat test, zarządzanie programem. I teraz sprawdzę, czy jest aktualizacja. Sprawdź dostępność aktualizacji. Dostępna jest nowa wersja beta programu. Czy chcesz ją pobrać? Tak. Daję tak. Ostrzyże mnie. Daję tak. Tak. I powinno być teraz pobieranie plików itd., więc idziemy z koksem. Proszę czekać. Trwa pobieranie plików. Aktualizowanie pakietów językowych. Pobieranie aktualizacji. Te ptaszki mnie też tylko irytują, bo są czasami za głośne. 41%. Aktualizacja się pobiera. 61%. 74%. 83%. 97%. O! Aktualizacja. Została pobrana. Aby ją zainstalować, program musi zostać uruchomiony ponownie. Naciśnij Enter, aby kontynuować lub scp, aby anulować. I tutaj to jest dziwne, bo tutaj pisze, że aktualizacja została pobrana. Czyli nie wyskakuje błąd np. przy pobieraniu, że jest błąd pobierania, bo by wtedy to jak najbardziej rozumiał. A więc skoro instalacja została pobrana w całości, no to daję OK. Enter. No i właśnie to jest to, o czym mówiłem. I... I tutaj się wszystko, jakby mówiąc, wprost kończy. Czyli tak jak wspomniałem, pobrałem pt najnowszą, wszystko jest pięknie, ładnie i nie chcę iść. Nie pójdzie. Nie pozwoli. Więc ja zaraz spróbuję jeszcze odpalić ltena, zaloguję się na moje konto z pendrive'a, bo po prostu przełożę tam właśnie ltena w wersji Portable i zobaczymy jak on się wtedy zachowa. Czy też będzie jakiś błąd widział? Czy będzie jako tako normalnie działać? Także to Wam chciałem zademonstrować. I zaraz prawdopodobnie odezwę się już z wersji... z laptopa. A to będzie łatwo rozpoznać. Także dziękuję. Pokazałem, co chciałem pokazać. I do usłyszenia.


Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

lukasz1993258

#165 ·

Transcription

No to właśnie sytuacja jest tego typu, że Elten 2.beta10 odpaliła się z pendrive'a. Więc nie wiem, gdzie tu jest przyczyna, co się dzieje. Naprawdę nie wiem. Zaraz to zgłoszę na wątku odnośnie beta testów.


Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

kontotestowelukasz1993258

#166 ·

Transcription

Żeby nie było, że udziwiam albo że kłamę, chodziło mi o to, że jak odpalamy LTE na wersji przenośnej i jest ustawione tak, żeby był czytnik ekranu, czyli żeby NVIDIA odczytywało LTE, a nie SAPI5, to wówczas, gdy albo napiszemy wiadomość, albo jest zegar co godzinę, albo jest powiadomienie o nowych pisach w śledzonych wątkach, odczytuję je w SAPI5, nie NVIDIA, jak to powinno być. I ja to teraz udowodnię, że tak właśnie jest. Ja coś na to konto napiszę i żeby nie było, że coś tam, to zaraz to pokażę. Proszę bardzo, wysyłam wiadomość z tego kąta na tamto konto i proszę bardzo, żeby nie było, że kłamę. Odkryłałeś nową wiadomość. No właśnie. No właśnie, a mam NVIDIA ustawione na największą prędkość, zaraz to jakoś postaram się, że tak powiem, udowodnić, bo wystarczy, że tutaj wejdę sobie, o, czekajcie, czekajcie, w kontakty, o widzicie? I tu mówi szybciej. Tak? A więc tu mówi szybciej, a powiadomienia są odczytywane w SAPI5, bo tu jest ustawiona na największą prędkość, więc tak to wygląda. I teraz, o, jest, widzicie? Czyli powinno czytać, znaczy powinno mówić tak samo jak teraz, o. No to tyle. Chciałem tylko właśnie pokazać, żebyście to zobaczyli na własne, a raczej usłyszeli na własne oczy, jak to wygląda. Także pozdrawiam, dobranoc. Dziękuję.


lukasz1993258

#167 ·

Transcription

No dobra, kolejny dosyć bardzo dziwny, nietypowy błąd, który ja już zgłosiłem na, znaczy zgłosiłem już w wątku L10 beta testy, wysłałem też raport o błędzie, ale o co chodzi? Chodzi zaś o tego samego laptopa, z którym miałem parę dni temu problem, żeby móc odpalić L10. Teraz sytuacja jest dosyć bardziej dziwaczna, ponieważ nie mogę odpalić nic z YouTube'a z tego laptopa, L10 normalnie się uruchamia, wszystko pięknie, ślicznie, forum głosowy działa, wszystko można zrobić, ale niestety z przyczyn ode mnie niezależnych nie można odpalić YouTube'a. Nie wiem, czy to przypadkiem ponownie nie ma nic wspólnego z biblioteką DRL, mogę się w tym momencie mylić. Dlatego ja teraz pokażę, co wyskakuje, kiedy chcę uruchomić cokolwiek z laptopa na YouTube przez L10'a. No więc sobie przesiądę się do laptopa i, że tak powiem, pozwolę sobie włączyć głośniki. Proszę bardzo. Proszę o jakąkolwiek pozycję z listy. Pisałem cokolwiek. Wiadomo, to jest opis tego i daję tylko Enter i posłuchajcie, co takiego się wtedy dzieje. Nie można odtworzyć tego pliku. Czy chcesz wysłać raport o tym błędzie? Może to nie. Nie chcę, ale pozwolę sobie na chwilkę zwolnić tutaj. Ustawienia głosu. Ustawienia głosu. Ustawienia głosu. Ustawienia głosu. Na chwilę, żeby było to bardziej zrozumiałe. 50, 58. Chociażby. L10, ikona DL10. I jeszcze raz. Ustawienia głosu. Ustawienia głosu. Ustawienia głosu. Teraz wsłuchajcie się dokładnie, co wyskakuje, bo przedtem po prostu zapomniałem zwolnić trochę syntezę mowy, ale już teraz zwolniłem, więc można śmiało posłuchać, co dokładnie, tak powiem, wyskakuje, kiedy próbuję się odpalić jakikolwiek film na YouTube przez L10'a, bo to na każdym filmie próbowałem i niestety bez skutku. Bez skutku. Bez skutku. No to słuchajcie. Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację. OK przycisk. Można otworzyć... Nie. Nie. Nie. Zamykanie programu... Wylejcie. Ustawienia głosu. Nie. Nie. Nie. Ustawienia głosu. Ustawienia głosu. Nie. Nie. Nie. Ustawienia głosu. Nie. Nie. Nie. Nie. Nie. Nie. Nie. Nie. Więc niestety tak to wygląda właśnie, że znowu jest jakiś problem i nie wiem właściwie, gdzie ta przyczyna leży. Także tyle i pozdrawiam Was serdecznie.


Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

lukasz1993258

#168 ·

Transcription

Ja jeszcze raz to pokażę, tylko trochę zwolnionej wersji, tylko przez Mix Stereo będzie to nagrywane. Będzie lepiej słychać, bo właśnie teraz się kapłem, że to jak dla mnie jest nie za wyraźne. A teraz to wrzucę zaraz w wersji takiej jak, znaczy przez Mix Stereo będzie to nagrywane, co dokładnie wyskakuje.


Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

lukasz1993258

#169 ·

Transcription

Poddźwięk dialog. L10 ikona L. Menu. Media. Katalog. YouTube. Skrót. Przeszukaj YouTube. Edycja. R. A. I. O. E. K. A. Wyniki wyszukiwania. Naj. Znak zapytania. Najlepsza radiowa muzyka. 2017. Najnowsze hity SK. Hity na. Łączenie z serwerem. Proszę czekać. YouTube. DL. Eks. Błąd aplikacji. Dialog. Aplikacja nie została właściwie uruchomiona. 0xc. 0. 0. 0. 0. 0. 7. B. Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację. OK przycisk. Nie można odtworzyć tego pliku. Czych. Nie. Wyniki wyszukiwania. Naciśnij klawisz Alt, aby otworzyć menu. Dźwięk. L10. I. Wszystkie. Skype. Song. Klango. Klango. Ikona. 6. 7. Klango.


Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

lukasz1993258

#170 ·

Transcription

Witam Was znowu tym razem na początek chcę powiedzieć, że problem z YouTube'em tutaj został naprawiony a więc nie ma już najmniejszego problemu, bo blokowało tam jakiś czegoś z Microsoft'u no ale kolega mi to pomógł ogarnąć i teraz działa bez żadnego zarzutu mniejsza o to teraz mam w ręku laptopa Stosiby który jest włączony i tutaj L ten zachowuje się bardzo dziwnie dlaczego? otóż sami zaraz zobaczycie co mam na myśli mówiąc, że się zachowuje dziwnie i to bez względu na to bo nawet go przeinstalowywałem nawet wyrzucałem z niego znaczy z ramingu wyrzucałem wszystkie pliki właśnie związane z L tenem i podobnie instalowałem niestety nie pomogło to wcale wręcz przeciwnie teraz właśnie zaktualizowałem L tena do najnowszej wersji stabilnej która właśnie pojawiła się 24 lutego czyli wczoraj jeśli się nie mylę i tutaj też to zostało pobrane i niby zaktualizowane dodam jeszcze tyle, że na tym koncie jest moje konto testowe ma automatyczne logowanie w jednym tutaj laptopie który mam tutaj właśnie na kolanach i teraz chciałbym żebyście posłuchali jak on się zachowuje kiedy ja włączam L tena tutaj na tymże laptopie więc pozwolę sobie tutaj troszkę poodsuwać żeby go tutaj na ten moment położyć o ładnie wszedł no i bardzo dobrze jestem teraz na kursorze L tena mam nadzieję, że dobrze go słychać no i ja teraz włączę L tena i posłuchajcie co on dokładnie robi kiedy ja go włączę ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...


Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

kontotestowelukasz1993258

#171 ·

Transcription

Witam Was, tutaj nagrywałem się właśnie z tego konta testowego z Toshiby Zresztą pewnie słychać, bo jest różnica Ja chcę tylko tutaj jedną taką ciekawostkę powiedzieć, że parę dni temu Dawid wysłał też nową wersję LTNA na serwer Więc pomyślałem sobie, że ta wersja coś się jednak naprawi, więc włączyłem tą Toshibę, chociaż nie włączałem jej już dawno Usunąłem LTNA z dodaj lub usuń programy Następnie wziąłem i usunąłem LTNA z rammingu Po czym pobrałem najnowszą wersję LTNA No ale niestety, jakby to powiedzieć wprost Po zainstalowaniu LTNA dalej jest ten problem Nie wiem dlaczego tak się dzieje Nie wiem skąd to się bierze, więc jeśli... No to nie jest tak, że od razu mi się spieszy Netto kliknięcie słychać, co ja teraz nie robię To nie jest tak, że mi się spieszy, że natychmiast to trzeba wyjaśnić Tylko mówię na przyszłość Gdyby Dawid znalazł jakąś chwilę kiedyś i spoglądnął na forum głosowe To tam tutaj w tym wątku to będzie oczywiście wszystko pokazane No to raczej z mojej strony tyle Bo LTN tak jako tako działa Tylko ten komunikat jest, który już był pokazywany No dobra, więc koniec, że tak powiem mojego przynudzania, zanudzania i wynudzania Życzę miłego wieczoru, bo już się wieczór zbliża


turekcom

#172 ·

Transcription

No cześć, jestem Grzegorz Turek, to też mój tam pierwszy czy tam wpis, używam mikrofonu Blue Yeti Pro, żeby to była jakaś jakość, no tak, jestem z Sosnowca, mam 30 lat, tam tego, więcej to tam, więcej o mnie to tam chyba na moim profilu na Eltenie, tam powinny być linki do Facebooka, do YouTube'a, więc tam wszystko się o mnie dowiecie, no i tak dalej, pozdrawiam.


lukasz1993258

#173 ·

Transcription

Tak, ja cię znam bardzo dobrze, Grzesiek. I ty chyba też mnie powinieneś kojarzyć. Tak się składa, więc... No więc tyle i cię pozdrawiam.


Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

pajper

#174 ·

1 likes
Transcription

no dobrze to robimy taki mały test no i chyba się nawet nagrywa ja przepraszam za mówienie w tym w tym wątku, ale nie mamy już wątku do testów, to jest test nagrywania z systemu linux, trochę mnie chronik zainspirował żeby też spróbować a skoro dzisiaj się bawię od rana z audio i rekonfiguruję system audio tutaj na swoim komputerze pod wszystkimi możliwymi aspektami to uznałem, że przy okazji można sprawdzić jak to działa na linuxie, to jest prawa strona to jest lewa, jestem ciekaw czy w ogóle stereo się załapie i czy w ogóle się nagram, czy wyjdzie pusty wpis no dobrze, zobaczmy jak to będzie


#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

DJGraco

#175 ·

Transcription

z tego się nie załapało niestety


daszekmdn

#176 ·

1 likes
Transcription

Bo wersja przeglądarkowa jakakolwiek niestety tylko wspiera mono.


Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

DJGraco

#177 ·

1 likes
Transcription

No nie, jak jeszcze był wątek do testów i nagrywałem przeglądarca, to mi stereo wyszło.


DJGraco

#178 ·

1 likes
Transcription

Dobra chyba się nagrywa Dobra nagrywa się Nagrywam się teraz ze strony Zobaczymy czy będzie stereo U pipera coś to nie wyszło Ale zobaczymy czy u mnie wyjdzie No bo jak nagrywałem wcześniej To mi wychodziło Stereo tak więc no


lukasz1993258

#179 ·

Transcription

A ja jak nagrywałem w przeglądarce po raz pierwszy, to też mi nagrywało mono. Nawet nagrywałem z HPK, który nagrywał z Tera, też nagrywało mono, więc mi nigdy nie nagrywało mono w przeglądarce.


Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

DJGraco

#180 ·

Transcription

Ale jaka to była przeglądarka, bo ja używam Firefoxa, ale ty chyba też Firefoxa używasz, więc nie wiem, wszystkim wychodzi Mono, tylko Mysterio wychodzi, no to aż nie wiem, no.


Poprzednia 9 / 18 Następna