Transcription
To ja się też przywitam, przywitam właśnie, witam serdecznie na forum głosowym po bardzo długim czasie, bo też rzadko się wypowiadam, no i postanowiłem się wypowiedzieć, no, na razie nie ma co do czego, ale mam nadzieję, że jak będą grupy, to dołączę do jakiejś tam grupy wtedy i będzie zajebista, jak to się mówi, konwersacja. Pozdrawiam serdecznie.