Transcription
Witajcie. Mamy 31 marca 2019 rok. Jesteśmy już pierwsze po przestawieniu czasu z zimowego na letni. Teraz co prawda powinna być druga, a jest trzecia. I chcę tylko sprawdzić czy ten wpis się tutaj doda, ponieważ jakby to powiedzieć jest pewien problem. Dużo wątków głosowych nie ma i jest tylko, właściwie to są tylko dwie możliwości. Albo dużo wątków głosowych zostało usuniętych, a druga możliwość jest taka, że nie wszystko zostało elegancko przeniesione po całej tej, że tak powiem sytuacji. Także ja tylko chcę to sprawdzić i jak na razie kończę swój wpis.