Poprzednia
2 / 2
1 likes
Subdomena to twój adres strony! Z kim ja muszę pracować... Możecie mówić co chcecie, ale żeby sie bawić w stawianie czegokolwiek nawet u usługodawcy, trzeba mieć jakiekolwiek pojecie o internecie i stawianiu serwerów.
Jak jest coś takiego i jest darmowe, to do jakiegoś małego serwerka dla dwóch, trzech znajomych może być fajne, zwłaszcza jak ktoś nie ma ani osiemnastu lat, ani karty, ani zbytnio możliwości załatwienia sobie czegoś płatnego. Nie liczyłbym jednak na coś takiego w dużej perspektywie i był świadomy, że 1. nasze dane nie koniecznie są tam bezpieczne, 2. to może w każdej chwili, bez ostrzeżenia przestać działać.
Spróbowałem bez dopisku jc-hosting.me i zadziałało.
Ale teraz pojawił się komunikat:
Thank you for your sign up details. We will get you all setup. please allow up to 24 hours for your services to take affect. We will notify you by the contact method you have chose to get in touch as soon as your services are ready and online.
O co chodzi w tym komunikacie, bo go do końca nie rozumiem.
Pozdrawiam.
Ale teraz pojawił się komunikat:
Thank you for your sign up details. We will get you all setup. please allow up to 24 hours for your services to take affect. We will notify you by the contact method you have chose to get in touch as soon as your services are ready and online.
O co chodzi w tym komunikacie, bo go do końca nie rozumiem.
Pozdrawiam.
Dziękujemy za szczeguły rejestracji. Dostarczymy ci wszystko. proszę czekać do 24 godzin, aby twoje usługi wpłynęły. Powiadomimy Cię za pomocą wybranej przez Ciebie metody kontaktu, gdy tylko Twoje usługi będą gotowe i będą dostępne online.
No i eksperymtalnie zarejestrowałem się na jc-hosting.me i jako usługę wybrałem serwer teamtalka.
No i przyszedł mail, że porty 10333 są już w użyciu, odpisałem im, żeby wygenerowali mi losowo porty. Było to 22 sierpnia. I co? Do dzisiaj nie ma odpowiedzi!
Ani w spamie, ani w odebranych nigdzie.
Spróbowałem na drógim e-mailu to samo i też bez rezultatu, tylko porty inne wpisałem, to w ogóle żadnego maila nie dostałem.
No i przyszedł mail, że porty 10333 są już w użyciu, odpisałem im, żeby wygenerowali mi losowo porty. Było to 22 sierpnia. I co? Do dzisiaj nie ma odpowiedzi!
Ani w spamie, ani w odebranych nigdzie.
Spróbowałem na drógim e-mailu to samo i też bez rezultatu, tylko porty inne wpisałem, to w ogóle żadnego maila nie dostałem.
U mnie jest tak samo jak u urzytkownika DJ Graco. Od 24 sierpnia czekam na serwer teamtalka i na serwer icecasta, i też odpisałem, żeby mi porty wygenerowali, i nic do tej pory nie ma. Wydaję mi się, że albo oni nie mają czasu, albo to po prostu padło. Pozdrawiam.
1 likes
Bo tak ciężko jest se port wymyślić? Boże, rozwalacie moją wiarę w ludzkość.
No ja sobie stworzyłem drógie konto na drógim e-mailu i sobie wymyśliłem port i co? Email nie przychodzi a zrobiłem to na początku września.
hej! Jak zrobić zwykły index of tam? I jak zrobić żeby przez przeglądarkę można było pobierać pliczki?
eh, to chyba padło sprubowałem stworzyć konto, ale długo nie ma odpowiedzi.
jak ktoś chce server tt moge postawić komuś no problem, zapraszam do kontaktu ze mną na telegramie: https://t.me/wmietek8 lub można zadzwonić: 513280227.
Poprzednia
2 / 2