Forum

jc-hosting.me serwis oferujący ciekawe usługi

Serwery

1 / 2 Następna

pates

#1 ·

znalazłem to na ag forum, możemy wybrać sobie usługi. Icecast, serwer teamtalka i web hosting. Ja mam pytanka 2.
1. Jak się zalogować?
2. Jak wrzucać pliki oprucz file zilli?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

nuno69

#2 ·

Wąytpię, by ktoś używam tego wątpliwej jakości szrotu... Musisz tam chyba do kogoś napisać.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

pates

#3 ·

nie. Rejestrujesz się i jest jakiś panel. Jeśli tu nikt nie napisze zpytam na ag forum
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

nuno69

#4 ·

Nie no błągam, nie męcz ich swoją obecnością. Już ja załozę konto i ci odpowiadam. Jakoś ci ludzie mi nic złego nie zrobili
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

nuno69

#5 ·

- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

pates

#6 ·

no właśnie. Wpisuję nazwę pates, hasło i nic. O to właśnie mi chodzi
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

daszekmdn

#7 ·

1 likes
mam konto. Poczekaj do jakiejś niedzieli, to pomogę ogarnąć bo teraz nie mam zbytnio możliwości.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

pates

#8 ·

ok. Wgl te serwery tt tam są free czy jak?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

daszekmdn

#9 ·

1 likes
Free.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

pates

#10 ·

ooo założyłem taki wczoraj i czekam narazie na mail zwrotny. A w pole login wpisać tylko nazwę usera np asdf1234 czy z jakimś dopiskiem?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

markus1234

#11 ·

A jaki adres tej strony? I czy do założenia serwera t potrzeba coś kombinować w routerze? Bo nie znam się na sieciach niestety.

daszekmdn

#12 ·

1 likes
Bo na tych samych portach nie można mieć dwuch usłóg. Ehhh ;(. Ludzie, jeśli chcecie cokolwiek hostować i mieć coś własnego w internecie miejcie chociaż podstawowe pojęcie o tym jak on działa.
Mi konto stworzyli następnego dnia.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

markus1234

#14 ·

A teraz mam problem z tą stroną. Chciałbym sobie stworzyć serwer teamtalka, ale nie mogę, bo mi wyskakuje że muszę podać subdomenę. Czy mógłbymi ktoś powiedzieć co mam podać jako subdomenę? Wszystko mam wypełnione, ale z subdomeną jest problem.

denis333

#15 ·

Subdomena to twoja nazwa naprzykład marcus.jchosting.me

markus1234

#16 ·

Wpisuję tą domenę jaką mi podałeś i nie przepuszcza.

markus1234

#17 ·

Wyskakuje you need to inter a subdomain. Jak jest już ta domena podana. Nie rozumiem tego.

DJGraco

#18 ·

Icecast to jest usługa, która umożliwia streamowanie radia.

nuno69

#19 ·

Nie bawcie se w to, bo tracicie nasz i wasz czas. Lepiej po klocuszki do pokoju, a jak macie wiekssze ambicje to do ksiazeczek.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

pates

#20 ·

jezu! Wpisz samo markus
--Cytat (markus1234):
Wpisuję tą domenę jaką mi podałeś i nie przepuszcza.

--Koniec cytatu
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.
1 / 2 Następna