znalazłem to na ag forum, możemy wybrać sobie usługi. Icecast, serwer teamtalka i web hosting. Ja mam pytanka 2. 1. Jak się zalogować? 2. Jak wrzucać pliki oprucz file zilli?
Bo na tych samych portach nie można mieć dwuch usłóg. Ehhh ;(. Ludzie, jeśli chcecie cokolwiek hostować i mieć coś własnego w internecie miejcie chociaż podstawowe pojęcie o tym jak on działa. Mi konto stworzyli następnego dnia.
A teraz mam problem z tą stroną. Chciałbym sobie stworzyć serwer teamtalka, ale nie mogę, bo mi wyskakuje że muszę podać subdomenę. Czy mógłbymi ktoś powiedzieć co mam podać jako subdomenę? Wszystko mam wypełnione, ale z subdomeną jest problem.