Już nie mam Maji, więc sobie nie obniżę.
A ja nie mogę Sapi używać, nawet choćbym chciała, bo jest rozwalone. Więc obecnie działam na espeaku.
o matko! ale to i tak przestanie działać
bo za staro
--Cytat (DJGraco):
Mi nie chodzi o wersję syntezatora tylko o wersję driwera, przeczytaj to uważnie
Sterownik Vocalizer Expressive 1.1; włączony; 3.0.12; Tiflotecnia, LDA. 47 z 49
3.0.12 to wersja driwera a 1.1 to wersja syntezatora.
--Koniec cytatu
--Cytat (daszekmdn):
Ja jakiegoś 1.1 używam btw to nie wiem.
--Koniec cytatu
bo za staro
--Cytat (DJGraco):
Mi nie chodzi o wersję syntezatora tylko o wersję driwera, przeczytaj to uważnie
Sterownik Vocalizer Expressive 1.1; włączony; 3.0.12; Tiflotecnia, LDA. 47 z 49
3.0.12 to wersja driwera a 1.1 to wersja syntezatora.
--Koniec cytatu
--Cytat (daszekmdn):
Ja jakiegoś 1.1 używam btw to nie wiem.
--Koniec cytatu
3 złote z groszami na Polski. :)
Jak 3 zł. Funty są nieco droższe :)
Nie mogę znaleźć nigdzie instalki demo, aż za naturalnie mi brzmi :)
Nie mogę znaleźć nigdzie instalki demo, aż za naturalnie mi brzmi :)
Na Andku muli si to straszliwie. Jeśli tak jest na Samsungu s7 to na słabszych jednostkach musi być wesoło. Przy okazji instalka ma 260mb z hakiem więc jak na mobilny gadacz wybitnie dużo, ale rzeczywiście gada dość naturalnie, chociaż dość drętwo, a angielski to już niezłe dziwadło,bo próbuje mieć prawidłowy akcent, ale to już łamie się straszliwie i brzmi tak raczej strasznie.
3 złote z groszami, sama sprawdzałam.
Ale jak mobilny skoro to jest pod windowsa, SAPI 5
cytat ze strony:
Pola - Głos polski, kompatybilny z systemem Windows SAPI5
DJ Graco w moich plikach Pola sample.wav
cytat ze strony:
Pola - Głos polski, kompatybilny z systemem Windows SAPI5
DJ Graco w moich plikach Pola sample.wav
No jest, na androida.
Celtic, nie sprawdzałem na androida, link podałem do wersji pod windowsa, ale nigdzie nie widzę możłiwości pobrania wersji demo do zainstalowania.
A dlaczego Vocalizer Expressive 1.1.1 nie bedzie dzialac na nowym nvda?
Osobiście bardziej podoba mi się 1.1.1 nież 2.2
Osobiście bardziej podoba mi się 1.1.1 nież 2.2
tak, ale tyle kosztuje jeden funt, a żeby mieć polską cenę to te 26 funtów przemnuż razy 1 funt czyli 4,74
--Cytat (Celtic1002):
3 złote z groszami, sama sprawdzałam.
--Koniec cytatu
--Cytat (Celtic1002):
3 złote z groszami, sama sprawdzałam.
--Koniec cytatu
ten vocalizer
nie będzie działał, bo wx wx python4
nie będzie działał, bo wx wx python4