Edytowano
1 likes
Tak,, jasne, tylko chyba panuje też pogląd, że sporo osób postrzega nas jako tych tylko do zajęcia się nimi. Nie twierdzę, że nigdy i nikomu się to nie zdarza, ale cieszę się, że nie poznałam tego stereotypu, gdy byłam młodsza, bo pewnie niekorzystnie wpłynąłby na kontakty z ludźmi. A tak nieporozumienia traktowałam jak zwykłe nieporozumienia nie łącząc tego ze wzrokiem :)