W trakcie wczorajszej zabawy okazało się, że wielu z was zainteresowanych jest opcją słuchania radia przez Eltena. Jest to dla mnie o tyle zaskakujące, że sam katalog mediów wycięty z wersji 2.0 uznany został za niepotrzebny, pomijając jego niedopracowanie.
Zastanawiam się, jak takie radio mogłoby wyglądać. Potrzebna byłaby lista, katalog stacji - wiele osób nie poradzi sobie z wklejaniem adresów URL.
Czy to oznacza, że powinniśmy dopracować i przywrócić katalog mediów? A może macie pomysł na inną formę tego?