Forum

PLS generator.

Oprogramowanie

Poprzednia 2 / 6 Next

monstricek

#21 ·

Ok, ale to moze za pare dni, bo teraz troche mam spraw.

daszekmdn

#22 ·

OK, najlepiej i tak wstrzymać się do wersji 2.0, która będzie w innym języku programowania i będzie automatycznie wykrywać język systemu.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#23 ·

1 likes
Oficjalnie informuję, że trwają prace nad wersją 2.0.
Informacja dla wszystkich tłumaczy, którzy sie zadeklarowali: Gdy będziemy zbierać tłumaczenia zostaniecie poinformowani przez PM.
Oczywiście moim zwyczajem każdy kto w jakikolwiek sposób pomoże przy aplikacji zostanie wzmiankowany w odpowiednim miejscu pliku Readme. :)
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

zvonimirek222

#24 ·

a jak stłumaczyć appke?
to ja jak powiedziałem chcę to zrobić.
Student studentowi wszystko

nuno69

#25 ·

No musisz ręcznie.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

daszekmdn

#26 ·

1 likes
Wszystko zostanie opublikowane w odpowiednim czasie.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#27 ·

PS: Wersję dla Linuxa możecie już tłumaczyć. edytujecie po prostu pliki SH.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Puszkin

#28 ·

Pobrałem, odpaliłem i spróbowałem utworzyć sobie taki plik .pls, ale tworzy mi to pliki, które mają 0 Bajtów, a wszystko wpisuję poprawnie.

daszekmdn

#29 ·

Czy w plikach coś jest?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#30 ·

Mi działało. Która to wersja?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Puszkin

#31 ·

Najnowsza, pobrałem przez aktualizację. Co ciekawe w pliku normalnie jest number of entries, link i title.

daszekmdn

#32 ·

no to gdzie problem leży? Małe pliki po prostu.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Puszkin

#33 ·

Które mają 0 bajtów i nie grają w tym leży problem. Może ja coś jednak źle robię?

szarka

#34 ·

Nie umiem Potrzebuhję plik do Polski Radio Łódź naPlaxtalk.c Nii niw mi nie wtychodzi

nuno69

#35 ·

Ja się nie dziwię akurat że to nie działo. To w BGT pisane wiec nie ma prawa dobrze działać. Czy mógłbym prosić o wklejenie tutaj treści całego pliku .pls?
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

daszekmdn

#37 ·

@Nuno przestał byś już z tym BGT, po prostu adres nie może działać bo nie odnosi się do streamu.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

nuno69

#38 ·

Nie, nie przestanę z BGT bo jedyne do czego ten język się nadaje to do... Nie wiem. Deinstalacji? Ale po co go instalować właściwie?
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

daszekmdn

#39 ·

Ale robisz niepotrzebny raban w tym przypadku ponieważ aplikacja działa poprawnie. Sam format PLS nie wspiera też każdego linku i typu streamingu.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

nuno69

#40 ·

no tyle wiem, ale to twoje bgt mogłoby mieć podstawową funkcję "eof" tak swoją drogą. Ta pusta linia akurat nie miałą znaczenia, ja już wiem co jest problemem i udzieliłęm pomocy
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb
Poprzednia 2 / 6 Next