Forum

PLS generator.

Oprogramowanie

Poprzednia 4 / 6 Następna

daszekmdn

#61 ·

Oficjalnie informujemy;
pierwsza publiczna beta PLS Generatora w wersji 2.0 została właśnie udostępniona z lekkim opóźnieniem, bo powstała 15.10.
@Paulinux W sprawie testów odezwij się na PM.
Link:
http://tdprograms.tk/pfiles/PG2.0B1EN.exe
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

szarka

#62 ·

Zainstalowałam pls Generator wersję 2.0 beta. Mam pytanie. Skąd brać link który trzeba wstawić w tym programie. Są do tego jakieś stronki, czy otrzymuje się ze strony konkretnego radia? Jeżeli tak to w jaki sposób? Czy taki link charakteryzuje się jakąś specjalną składnią? Odwiedziłam wiele stron, gdzie są gotowe pls ale wiele z tych plików po prostu nie działa, bo stacje zmieniły zposób nadawania. Chciałabym w takim wypadku stworzyć sama taki plik za pomocą tego fajnego programiku pls generator. Dzięki za pomoc

daszekmdn

#63 ·

Często aby uzyskać link do odtwarzania konkretnej stacji radiowej należy wejść w źródło strony i tam go szukać kierując się http, mp3, 8000 etc etc Ciężko to czasem znaleźć.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

szarka

#64 ·

Dzięki Daszkm , spróbuje

szarka

#66 ·

Dzięki Paulinuks. Jakośnie działa ten link, ale juz mniej więcej wiem o co chodzi.
Ja znalazłam w kodzie źródłowym stacji rmf disco polo taki link
https://www.rmfon.pl/play,110
Po wklejeniu do firefoxa działa, ale jak z niego zrobić pls lubm3u. Czy to taki link się wkleja do programu pls generato? Nie udało mi się z tego zrobić działającego pls ani m3u. Będę wdzięczna za dalsze wskazówki.

Paulinux

#68 ·

Rzeczywiście ten nie chce działać z rmf discopolo
Happy hacking

szarka

#69 ·

Paulinux, no i twój link działa i pls z niego zrobiłam programem pslgenerato i tez działa, ale gdzie znaleźć te linki z mp3 na końcu lub aac

Paulinux

#70 ·

Hm... no trzeba próbować. Ja na przykład używam radio sure i jak chcę zrobić pls to wyciągam link i próbuję
Happy hacking

szarka

#71 ·

Dzięki za podpowiedź, popróbuje :)

johnson

#72 ·

Jak chcecie zrobić sobie plsy z niektórymi stacjami to wyposarzcię się w przeglądarkę basilisk basilisk-browser.org i dodatek do firefoxa live http headers. Narazie nie kombinowałem, ale jak jakoś przechwyci się te nagłówki to jakieś stacje, które na winampie nie działają tylko w przeglądarce, to wtedy można ponoć takiego działającego plsa wygenerować. Aha. Coś apropo tego tyż na chroma jest.

daszekmdn

#73 ·

Tutaj niestety nie ma określonego sposobu. Każdy player czymś sie różni. Po wklejeniu play1.0 musisz tam szukać a jeśli tam nie będzie, sprawdź czy nie ma zalinkowanego gdzieś player.js lub czegoś podobnego.
Jeśli będzie na play1.0 to klikasz w owy link i szukasz dalej odniesień.
Czasem półgodziny na to zejdzie.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

DJGraco

#74 ·

Ehhhh, polecam wam stronkę

http://emsoft.medianewsonline.com/strumienie.php

Znajdują się tam strumienie stacji polskich.

Co do innych stacji, to nie polecam szukać w źródle strony, bo jest to żmudne, i np. w open.fm w źródle nie ma podanego streamu.

Polecam dodatek Video Download Helpper do firefoxa, jak wchodzimy sobie na jakas strone online z grajacym radiem to maciskamy kontekstowy i szukamy wideo download helper rozwijane albo pomocnik pobierania rozwijane, różnie to bywa.
Rozwijamy strzałką w prawo i znajdujemy np. Open FM Radio online. Naciskamy na tym enter. Spyta się nas czy użyć firmowej aplikacji czy przegladarki do pobrania pliku, wybieramy occzywiście przeglądarkę. Spookoojnie, nie zamiezamy pobierac calego strumienia na dysk, tylko wchodzimy sobie w historię najnowszą pozycję i kopiujemy adres pobieranego pliku i mamy, np. adres Open FM Fitness do pls wynosi:

http://stream.open.fm/65

szarka

#76 ·

Dziękuję za wszystkie bardzo interesujące sugestie w sprawie strumieni radiowych.

nuno69

#77 ·

Nowa wersja Beta PLG.
Zmiany w changelogu :).
Aktualizacji musicie dokonać manualnie, ponieważ updater był zepsuty.
Link:
http://tdprograms.tk/pfiles/PG2.0B2EN.exe
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

daszekmdn

#78 ·

1 likes
Macie od Nas prezent na święta. :)
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#79 ·

Witajcie.
Ostatnio trochę się działo.
Wyszła wersja stabilna 1.5, wersje beta 3 oraz 4.
Zmieniła się również strona internetowa programistów:
http://soft-programmers.ml
W najnowszej becie ponownie dodaliśmy M3u generator.
Do wygenerowania wybranego pliku nie ma konkretnej opcji w menu aplikacji.
Typ pliku wybieramy po wypełnieniu wszystkich danych.
Sprawdzi ktoś czy to działa i czy niema błęduw? Czy da się jakiś jakoś wywołać?
Linki standardowo poniżej:
Wersja beta:
http://softfiles.ddns.net/lv.exe
Wersja stabilna:
http://tdprograms.tk/pl/ppf/pg1.5.exe
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#80 ·

Niebawem PLG w stabilnej wersji 2.0.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P
Poprzednia 4 / 6 Następna