A to liptonik, na binauralki bym z chęcią przyszedł :)
-- (Piotr):
Oooo, ja z dwoma Zoomami będę, ale prywatnymi xD, jeden najnowszy, drugi trochę starszy i niestety niegadający, ale z bluetoothem.
Miałem być również na stoisku z mikrofonami binauralnymi, ale niestety, wystawca dał d... yyyyy, wycofał się.
--