Oj tak, oglądałam to coś i na minus trzeba tutaj dać to, że te filmy zostały zrobione w formie komedii, choć nie wiem czemu, bo książki tak się miały do komedii, jak pięść do oka.
Już mi się udało zdobyć, także pytanko nieaktualne. W legimi jest, jeśli ktoś ma abonament wykupiony. Jeśli nie to pewnie też, tylko nie wiem wtedy jaka jest cena.
To zależy od telefonu. Na andku nie wiem jak, chociaż go posiadam, ale już stareńkiego, pewnie w tych nowszych systemach lepiej to działa. Natomiast na iphonie trzeba zainstalować apkę, założyć konto, nie pamiętam, czy można się zalogować przez apple, albo google i wykupić abonament, można na okres próbny. Potem trzeba znaleść szukajkę, jest w karcie w dolnym panelu i wyszukać interesujący tytół lub autora. Następnie trzeba książkę dodać na półkę lub ją kupić, jeśli nie ma się abonamentu i wcisnąć pobierz. Jak się już pobierze to trzeba dać otwórz i czyta się jak na iphonie, gest dwa palce w dół, czyta strona po stronie niestety ekran musi być odblokowany. Jest też możliwość odsłuchu, tylko że tam nie da się wybrać syntezy, jest ta beznadziejna Ania z acapelli.
Dzięki. Mam Iphona więc sobie zainstaluje. -- (Agata.d): To zależy od telefonu. Na andku nie wiem jak, chociaż go posiadam, ale już stareńkiego, pewnie w tych nowszych systemach lepiej to działa. Natomiast na iphonie trzeba zainstalować apkę, założyć konto, nie pamiętam, czy można się zalogować przez apple, albo google i wykupić abonament, można na okres próbny. Potem trzeba znaleść szukajkę, jest w karcie w dolnym panelu i wyszukać interesujący tytół lub autora. Następnie trzeba książkę dodać na półkę lub ją kupić, jeśli nie ma się abonamentu i wcisnąć pobierz. Jak się już pobierze to trzeba dać otwórz i czyta się jak na iphonie, gest dwa palce w dół, czyta strona po stronie niestety ekran musi być odblokowany. Jest też możliwość odsłuchu, tylko że tam nie da się wybrać syntezy, jest ta beznadziejna Ania z acapelli.
Ja przeczytałam Całą sagę "Percy Jackson i bogowie olimpijscy", całą "Olimpijscy herosi", całą "Apollo i boskie próby", archiwum herosów, "Pamiętniki półbogów", "Słońce i gwiazda - opowieść o Nicu diAngelo", całą "Magnus Chase i bogowie Asgardu", a teraz czytam "Kroniki rodu Kane". Zastanawiają mnie dwie sprawy: czy "Puchar bogów" ma dalszy ciąg i czy są jeszcze jakieś książki Ricka Rjordana, których nie posiadam?