nie jest to koniec, będzie 5 części.
Jak kiedyś przeczytam, to dam znać. :) Póki co jestem na etapie "Statku umarłych", konkretnie rozdział 33. :D
https://www.dropbox.com/s/xjeqs5kg4041w4j/Magnus Chase i bogowie Asgardu (tomy 1-3) - Rick Riordan.zip?dl=1