Forum

gry tekstowe

Gry tekstowe

1 / 2 Następna

balteam

#1 ·

Hej, polecacie jakieś gry tekstowe?
Mam na myśli gry z ang zwane text-based, odpowiedniki polskie to w sumie mudy, sudy i wszystko z fabułą tekstową przez przeglądarkę.
Wrzucajcie ciekawe gry z krótkim opisem.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

nuno69

#2 ·

Puppet Nightmares: Chyba pod grę tekstową polega, gdyż fabuła jest, i to całkiem rozbudowana. Gra ma już swój własny wątek
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

daszekmdn

#3 ·

Znam jedynie własną prymitywną :D :D :D
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#4 ·

A, i jeszcze kilka mudów, też chyba pod gry tekstowe podchodzą
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

fantasma467

#5 ·

Ktoś grał w Kroniki Fallathanu? Da się?

djsenter

#6 ·

Jest the company, chora rozbudowana alpha gry która już we wczesnym stopniu żywotności zapowiada się zajebiście i zapewnia kilka godzin grania.
A opis, hmm.
Jakimś cudem udało ci się stworzyć serum które umożliwia ci kontrolowanie innych.
Jakaś firma się otym dowiedziała i zatrudnia cię do tworzenia takich serum, żeby później mogli zmieniać grzeczne dziewczynki w seksualne niewolnice które sprzedają po wysokich cenach.
Uwaga, gra zawiera elementy takie jak masochizm, wulgaryzmy i w ogóle może lekko zryć bańke, więc radze uważac i zastanowić się nadtym czy napewno chcecie grać.
A oto i link: https://thecompanygame.neocities.org/play.html
Senter San

balteam

#7 ·

the company, nie polecam, monotonna, jak dojdzie się do scen erotycznych, to potem opisy się powtarzają. Takie mocne 2 z plusem.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

djsenter

#8 ·

Ale tu trzeba się zagłębić w historie i wszystko poeplorować.
Zwłaszcza, że ja ci podałem link z dwie max 3 godz temu, więc wądpie, żebyś zaszedł do najlepszych akcji.
No i wiadomo, to dalej alpha.
Senter San

nuno69

#9 ·

W Kroniki Fallathanu grać się da, o ile pamiętam ale możesz rzucić sobie kilka przekleństw nim ogarniejsz interfejs.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

balteam

#10 ·

@djsenter, tą grę wcześniej widziałem. Wydaje się nudna tak powiem, sporo się powtarza.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

djsenter

#11 ·

No rutyna tam jakaś jest, żeczywiście
Senter San

denis333

#12 ·

Hmm. Może warsim? Zarządzamy królestwem, w którym dzieją się różne randomowe rzeczy a my musimy to ogarniać. To tak w mocnym skrócie.

rafalko112

#13 ·

Witam. A czy ten warsim też jest dźwiękowy? bo podobno gdzieś tam słyszałem że to gra tekstowo dźwiękowa. Ja Polecam the world of legends to typowe rpg wybieramy postać nadajemy jej imię wybieramy profesję itd. Itp.
radio plays is super

denis333

#14 ·

Nie wiem jak wygląda wersja, która jest obecnie na steamie, mam gdzieś ostatnią darmową, którą kiedyś zrobili.

hryniek

#15 ·

Gdzieś byś to wrzucił Denisie, bo ja miałęm to wziąć, ale już nie pamiętam czy brałem to czy nie. A chyba pytanie o coś co było wtedy darmowe chyba nie narusza żadnych regulaminów.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

kacper10

#16 ·


--Cytat (denis333):
Nie wiem jak wygląda wersja, która jest obecnie na steamie, mam gdzieś ostatnią darmową, którą kiedyś zrobili.


--Koniec cytatu

Wrzuć to jakbyś mógł?
Jest to dostępne w pełni?

mojsior

#17 ·

jeszcze z gier tekstowo dźwiękowych to znam smugglers5, gra strategiczno rpg gdzie jesteśmy w czasie jakiejś tam wojny i musimy statkiem przemieszczać się po planetach uczestnicząc w misjach.
Można plondrować inne statki, kupować nowe w celu opuszczenia galaaktyki aby wlecieć w drugą gdzie są inne planety.
Możemy handlować dobrami i sprzedawać je na innych planetach, dodatkowo gra może być czymś w rodzaju gamebooka bo na niektórych planetach jest sporo wątków fabularnych, gdzie sami wybieramy jak chcemy zakończyć grę.
Niestety, żeby w nią grać to po pierwsze trzeba ją kupić, po drugie trzeba używać nawigacji obiektowej nvda, no i musimy włączyć w opcjach taki tryb on się chyba nazywa blind mode czy jakoś tak i wtedy więcej elementów jest czytelniejszych i olabelowanych.
Tutoriala nie radzę przechodzic z nvda, bo jest to ciężkie .
Chyba demo gdzieś tam powinno wisieć, ale nie jestem pewien bo ich oficjalna strona od kilku miesięcy nie działa.
Ale na pewno mogę polecić też kolejny tytuł tyleże na urządzenia mobilne czyli startraders, gra która polega mniejwięcej na tym samym co smugglers.
Tyle że jako kapitan statku musimy dodatkowo dbać o morale załogi, o ich szczęście o ich rozrywki, starać się żeby na statku nie zabrakło jedzenia i wody, w razie czego trzeba uaktualniać cargo.
Gra jest w pełni dostępna dla talkbacka jak i dla voice overa, a przede wszystkim jest darmowa chociaż zawiera jakieś inapppurchases.
Tylko należy pobrać startraders rpg, bo tam jeszcze oni mają chyba kilka odmian tej gry, które dostępnymi niestety nie są, co jedst podyktowane jak to oni pięknie wyjaśnili zmianą silnika.

balteam

#18 ·

hm w the world of legends gra się jak w battle knight czy coś takiego albo bitefight czy jakoś tak? Masz ileś tam energii i możeszz zaatakować kika razy w ciągu dnia a jak więcej chcesz to musisz płaacić?
Fajna jest ta factory alfa tylko pod jednym względem, można ładnie tłumaczyć jak czegoś się ni rozumie i można grać bez ograniczeń czasowych, takich gier szzukam, niekoniecznie ta tematyka, ale coś takiego na naukę angola +fajna walka lub erotyk, albo coś nawet wyższych lotów;D
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

balteam

#19 ·

no dobra, jak szybko się zaznaczy aby przechodzić the company, to akcja w miarę ok w sumie.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

djsenter

#20 ·

Jeszcze jest corruption on champions, ale tam już jest walka i w ogóle
Senter San
1 / 2 Następna