Forum

W co grywacie, macie zamiar grywać, grywaliście?

Gry audio (dyskusja ogólna)

Poprzednia 13 / 15 Następna

martinus

#241 ·

Może wypróbuję. Jeśli znacie jakieś solo plaing rpg. To podajcie, bo już powoli kończą mi się pomysły. Bk3 przeszedłem, AHC też dwukrotnie, manamon 2 już też prawie, a multi plaing to raczej nie muj gatunek, choć od czasu do czasu zagram
May the force be with you!

exterminator

#242 ·

W co gram? aktualnie w stardew valley, skullgirls, phantom breaker omnia, melty blood type lumina, dragon ball fighter z, samuraj shodown 2019, soul calibur 6. z gier audio to the valley, AHC i czasem bokurano.
Time to exterminate.

bobo22

#243 ·

A czy dragon Ball fighterz to jest to, co w gamepassie i czy dostępne?
Sam tupy jest zajebistym człowiekiem

exterminator

#244 ·

grywalne jak więkrzość bijatyk. Ale czy dostępne? Jeżeli używanie ocra do poruszania się po menu nie jest problemem, to tak, albo nie, zależy od punktu widzenia, i od czego co dla kogo znaczy dostępne. Czy na gamepassie? nie wiem.
Time to exterminate.

Monte

#245 ·

Ja gram w CP i w Topspeeda.
Give me a sign.

Monte

#246 ·

Gdzie można znaleźć grę pt. Serce Zimy?
Give me a sign.

martinus

#247 ·

ja powróciłem do cp. Ale ogrywam tylko tryb walki
May the force be with you!

djsenter

#248 ·

2 likes
@Monte agarchive.net, developer listings, various developers i tam znajdziesz 1812 Polish version, czy jakoś tak.
Senter San

Monte

#249 ·

Ja oprócz wymienionych wyżej gier, gram jeszcze w Shootera na Eltenie i w Serce Zimy.
Give me a sign.

pates

#250 ·

3 likes
Serce zimy było świetne, ale oczywiście koncept musiał się iść walić w pioch. Podobno gdzieś był scenariusz drugiego aktu którego, oczywiście, nie udostępnili, a to jednakosz boli, bo gra osadzona w XIX wieku, podczas zaborów, gdzie w tle jest jeszcze jakaś królowa zimy trochę taka królowa śniegu na wypasie, istnieją zmiennokształtni do czego nawet bezpośrednio odnosi się imię głównego bohatera, miało to świetnie wysoki sens powodzenia nawet jako książka, ale nie.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

mojsior

#251 ·

to ja ostatnio próbuje swoich sił z yugioh master duel, ale nie polecam bo mod dostępnościowy ma dużo błędów, mało potrafi i niewiadomo, czy będzie się rozwijał, bo został stworzony na zlecenie.
Dodatkowo zaczołem grać w wowa retail, no i w forze, chociaż do tego narazie brak mi cierpliwości, żeby się nauczyć te auta prowadzić bez ułatwiaczy.

lalar123

#252 ·

A ja gram w grę od galaxy laboratory fighting cores mimo, że gadacz jest japoński bo to jakiś aqua stalk to radzę sobie i misje wykonuję.
Cholerne wstrętne sample w suno!

patrykuss12

#253 ·

No, a u mnie króluje średniowiecze, wojny, intrygi, dynastie, strategie i polityka to znaczy Crusaders Kings III, rozgrywam sobie powoli Irlandią, tutorial podstawowy ukończyłem. Tak to jeszcze finalizuję wreszcie 1428, rozwlekle w nią grałem, ale w końcu otatni rozdział, planuję nabyć Mortala może jako świąteczny prezent? no zobaczymy:)

matius

#254 ·

Ja mam problem z wyjściem z tego więzenia, zadurzo tam strażników. Chyba to jest trzeci rozdział.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

mojsior

#255 ·

a czy w tym fighting cores jest jakieś kopiowanie do schowka.
Coś o tym słyszałem ale jakoś zapomniałem o tym.

zywek

#256 ·

Ja tylko w FM ostatnio gram i czekam na jakiegoś niewidomiste który się ze mną dodatkowo ścignie online.

krzywy

#257 ·

To ja czekam, podaj termin kiedy ci pasuje i lecimy

krzywy

#258 ·

A i ja gram na kierownicy,skrzyni biegów. Jak ci to przeszkadza, to mów co zdejme żeby mi się wygodniej na klawiaturze grało

zywek

#259 ·

nO GDZIE, KLAWIATURA ODPADA, JA NA PADZIE GRAM, WIĘC NIE MA PODEJŚCIA DO KIEROWNICY JAK DOBRZE GRASZ, ALE NO.

krzywy

#260 ·

tragedii nie ma chyba xd. Dzisiaj pod wieczór masz czas?
-- (zywek):
nO GDZIE, KLAWIATURA ODPADA, JA NA PADZIE GRAM, WIĘC NIE MA PODEJŚCIA DO KIEROWNICY JAK DOBRZE GRASZ, ALE NO.

--
Poprzednia 13 / 15 Następna