teoretycznie zmiany się powinny zapisać po wyjściu z opcji.
Jqa miałem długo problem, że się zmiany nie zapisywału, potem się coś naprawiło i się udało.
Jqa miałem długo problem, że się zmiany nie zapisywału, potem się coś naprawiło i się udało.