I o ile dzwonienia z Eltena na numery komórkowe raczej nie przewiduję, bo jest to spore zamieszanie prawne i finansowe, o tyle całkiem poważnie wziąłem pod uwagę możliwość przeciwną. Ostatnio poczytałem i przyjrzałem się cennikom i sprawa wygląda naprawdę obiecująco.
Można za 25zł miesięcznie dostać bramkę z numerem, 24/7. W skali wyatków Eltena nie jest to szczególnie dużo.
Pytanie, czy jest zainteresowanie. Gdyby było, wyglądałoby to tak:
mamy jakiś jeden numer. Po połączeniu jesteśmy proszeni o wybranie numeru użytkownika, albo w inny sposób wybranie, do kogo chcemy zadzwonić. Po czym takie połączenie byłoby realizowane już do Eltena.
Oczywiście i aplikacja mobilna doczeka się rozmów głosowych, jak Facetime, Messenger czy What's App.
Kwestię poddaję dyskusji, zobaczymy, jakie jest zainteresowanie tematem.