Forum

[zrealizowana] Połączenie głosowe z telefonu

Archiwum propozycji

pajper

#1 ·

2 likes
Śniło mi się... Wiem, że to dziwny początek propozycji, ale, owszem, śniło mi się, że Elten dostał funkcję połączeń telefonicznych.
I o ile dzwonienia z Eltena na numery komórkowe raczej nie przewiduję, bo jest to spore zamieszanie prawne i finansowe, o tyle całkiem poważnie wziąłem pod uwagę możliwość przeciwną. Ostatnio poczytałem i przyjrzałem się cennikom i sprawa wygląda naprawdę obiecująco.
Można za 25zł miesięcznie dostać bramkę z numerem, 24/7. W skali wyatków Eltena nie jest to szczególnie dużo.
Pytanie, czy jest zainteresowanie. Gdyby było, wyglądałoby to tak:
mamy jakiś jeden numer. Po połączeniu jesteśmy proszeni o wybranie numeru użytkownika, albo w inny sposób wybranie, do kogo chcemy zadzwonić. Po czym takie połączenie byłoby realizowane już do Eltena.
Oczywiście i aplikacja mobilna doczeka się rozmów głosowych, jak Facetime, Messenger czy What's App.
Kwestię poddaję dyskusji, zobaczymy, jakie jest zainteresowanie tematem.
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

monstricek

#3 ·

1 likes
Jestem zainteresowany. Wiem, że u nas było by to popularne.

pates

#4 ·

Ciekawe i wsumie, czemu by nie. Naprawde mogło by to mieć sens
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

balteam

#5 ·

Jestem na nie, zwłaszcza jak będą rozmowy głosowe w Eltenie, szkoda tych 25 zł, rocznie to 300 zł, czyli 1/3 kwoty, którą teraz zebraliśmy.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

daszekmdn

#6 ·

1 likes
Fajne! Przydatne.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

pajper

#7 ·

1 likes
@balteam
Nie bierzmy tak silnie kwoty pod uwagę. Znaczy ona jest ważna, ale ja zakładam raczej tu, że jednak uda się pociągnąć to z fundacji. ubiegając pytania, i tak przed fundacją to nie wystartuje, a jak z fundacją się nie uda, to z Eltenem się nie uda i rozważania sensu nie mają. ;)
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

balteam

#8 ·

Hmm, jednak bym kwotę brał, 300 zł rocznie tylko za to żeby odebrać połączenie Eltenem z sieci komurkowej, jeśli dobrze zrozumiałem, to drogo, zwłaszcza, że sam Elten oferować będzie rozmowy, tylko przez neta, w większości krajów nie ma problemów aż tak drastycznych z danymi teraz, zwłaszcza, że te rozmowy nie będą ciągnąć się godzinami na jednego użytkownika na głowę.
Nijak nie widzę zalet tego rozwiązania poza w 90% nieznacznycm oszczędzieniem danych u użytkowników.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Julitka

#9 ·

Traktowałabym to raczej jako bajer, choć może nawet byłoby to przydatne.
Zwykle tego nie mówię, ale najpierw skupmy się na tryliardzie innych funkcji, a potem... bardzo chętnie. :)
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

misiek

#10 ·

Jako gadget może być, ale ja bardziej czekam na rozmowy mobilne. Tak z kompa raczej bym nie korzystał, ale nie mówię nie.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

daszekmdn

#11 ·

Byłoby to bardzo przydatne do czasu gdy nie ma aplikacji mobilnych.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

tomecki

#12 ·

To jest kolejna rzecz, która może ułatwić życie chociażby podcasterom. Do tego coś, co może być jakimś rozwiązaniem, gdy koniecznie chcę się połączyć z kimś, ale nie mam jego numeru. W sumie fajne.

gadaczka

#13 ·

Co z tym?
Dziękuję użytkownikom portalu Elten Link za możliwość obserwowania środowiska niewidomych. Stanowiło to dla mnie etap wstępny do pracy z niewidomymi na żywo.

Paulinux

#14 ·

Dobra, spoko, ale i tak inne społeczności nie za bardzo skorzystają, bo to połączenie zagraniczne
Happy hacking

Zuzler

#15 ·

1 likes
Ale to byłoby łączenie z kimś, do konferencji czy jedno i drugie? Bo gdyby dało si do konferencji... Oooo, to by mogło przyciągnąć nawet paru ludzi.