No to może przeinstaluję jeszcze raz.
a jak zrobić, żeby to z NVDA wspułpracowało? może ktoś po remocie zrobić?
pfff to nic takiego.
JGT i tyle.
Prosta sprawa.
Zresztą tak jednorazowo to nie działa, bo co jakiś czas trzeba się przelogowywać i tak dalej.
JGT i tyle.
Prosta sprawa.
Zresztą tak jednorazowo to nie działa, bo co jakiś czas trzeba się przelogowywać i tak dalej.
mam włączone zalogowany i nic
coś w konfigach jest nie halo chyba nie działa. klikam strzałkami i tylko dźwięk słychać.
najleprzy jest Ricky translator. Mie wymaga przelogowywania i działa wszędzie, nawet na upartego książki można sobie tym tłumaczyć hehe. Do gier też chińskich czy jeszcze innych bardzo dobra wtyczka.
ale nie umie znaleźć w repozytorium. tej wtyczki.
postanowiłem, że dam szanse wer. fool voice edition, i ta mi działa, ale nie wiem, gdzie Lila w tym lesie jest, mam już prawie 2 lvl miecza.