Forum

gta 5 za darmo, legalne

Archiwalne

balteam

#1 ·

Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

pates

#2 ·

Da się
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

exterminator

#3 ·

ale ciekawe czy by działało z modem liama ervena
Time to exterminate.

mojsior

#4 ·

da się zarejestrować gorzej już z samym ich launcherem który jest totalnie niedostępny, Ja przy pomocy ocra z nvda bylem w stanie wpisać tylko login zaś pole od hasła było totalnie dla niego niewidoczne a tabowanie czy enterowanie nic nie dawało.
Z jawsowym ocrem było trochę lepiej bo zalogować się mogłem ale zaś kodu nie jestem w stanie wpisać za równoz nvda jak i jawsa bo pole od wpisania kodu jest niewidoczne dla ocra, ale jak najbardziej grę dodamy do biblioteki w sensie zamówimy przez stronę zaś klijenta musimy obsłużyć z okiem

exterminator

#5 ·

przerąbane!
Time to exterminate.

exterminator

#6 ·

szkoda że się nie da bo bardzo potrzebuje ale nie mam steama przes ten problem, na prawdę szkoda ale i tak tylko hyba wersja ze steama by działała z modem liama ervena. nie ma jakiejś innej możliwości na kłupno gta 5?
Time to exterminate.

mojsior

#7 ·

jednak działa ktoś coś tam naprawił i już ten mod działa

pates

#8 ·

Ale działa na tej wersji z epic?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

mojsior

#9 ·

niby działa

zywek

#10 ·

To nie jest że ktoś coś naprawił tylko tzeba dodatki umożliwiające łądowanie modów aktualizować, samo się nic nie zrobi.