Forum

Napad bandytów jóż jest, beta.

Archiwalne

Poprzednia 2 / 2

dash

#21 ·

Edited
Wątek wyczyszczony, wpisy zcalone, autor zbanowany za liczny spam.
Ulotka, miouuuu!

Adasadula

#22 ·

Powiem tak. Fabuła raczej nudna, ten dźwięk przy śmierci trzeba sobie samemu włączyć a mogłeś to zastąpić prostym skrypcikiem w Javie, za byle złamanie prawa umierasz, niektóre pliki nie działają, a swoją decyzję morzna cofnąć naciskając wróć w przeglądarce .Usuwam bo gra w ogóle nie dopracowana.

daszekmdn

#23 ·

3 likes
Nuno, weź że to już upnij gdzieś z nowości.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P
Poprzednia 2 / 2