Powiem tak. Fabuła raczej nudna, ten dźwięk przy śmierci trzeba sobie samemu włączyć a mogłeś to zastąpić prostym skrypcikiem w Javie, za byle złamanie prawa umierasz, niektóre pliki nie działają, a swoją decyzję morzna cofnąć naciskając wróć w przeglądarce .Usuwam bo gra w ogóle nie dopracowana.