Previous
28 / 28
Ja też jestem chętna do konwersacji. I także uczę się grać na gitarze.
Witam wszystkich. Jestem już trochę na eltenie, ale jeszcze się tu nie przedstawiłem. Nazywam się Michał i jestem z wrocławia. Niestety nie byłem na klango, bo zapuźno się o nim dowiedziałem. Gram na fortepianie i akordeonie, interesuje się tehnologią i lubię grać w gry, zwłaszcza online i lubię oglądać rużne filmy. mam też psa, nazywa się Monti i jego rasa to terjer. Więcej o mnie w rużnych innych wątkach na eltenie. A i polecam subskrybować muj kanał, link w sygnaturce.
witamy na pokładzie
Witaj Michale, witamy na pokładzie statku Elten! :D
mamy nadzieję, że znajdziesz tu sporo ciekawych znajomości
mamy nadzieję, że znajdziesz tu sporo ciekawych znajomości
Witajcie. Witajcie. Wiem, że już tutaj publikowałem informacje o mnie, ale chciałem je zaktualizować oraz napisać to bardziej profesjonalnie. No to nazywam się Kuba. Mam 15 lat. Jestem uczniem szkoły średniej w Laskach. Chodzę do pierwszej klasy szkoły zawodowej. kierunek mechanik, ale planuję pójść gdzieś indziej. Chodzę też do szkoły muzycznej pierwszego stopnia. Aktualnie jestem w pierwszej klasie. Gram na pianinie. Na pianinie zacząłem grać, gdy byłem w szóstej klasie. Wtedy chodziłem do ogniska muzycznego. zainteresowania. Interesuję się nowoczesną technologią AI. I moim hobby są pozytywki. Bardzo lubię je zbierać, kolekcjonować, słuchać. Mam już ich chyba z 16 czy z 17. Nie pamiętam. ale są bardzo ciekawe i kojące i przyjemne dla ucha w dodatku interesuje się tematyką paranormalną i Lubię poznawać nowe osoby i nawiązywać nowe znajomości. Lubię też dużo rozmawiać ze znajomymi i dużo się integrować. No i lubię też pomagać innym. Bezinteresownie.
Witajcie!
Oto moje nowe konto po niedzielnej awarii systemu Windows 11.
Pozdrawiam wszystkich!
Oto moje nowe konto po niedzielnej awarii systemu Windows 11.
Pozdrawiam wszystkich!
Witajcie!
Oto moje nowe konto po nagłej awarii systemu Windows 11. Mój poprzedni nick to gadulet15. Niestety system padł nagle, a ponieważ używam tylko tego programu na komputerze, nie miałem jak dać Wam znać wcześniej.
Pozdrawiam wszystkich!
A nie mogłeś próbować odzyskać hasła czy coś?
-- (dawidzio1):
Witajcie!
Oto moje nowe konto po nagłej awarii systemu Windows 11. Mój poprzedni nick to gadulet15. Niestety system padł nagle, a ponieważ używam tylko tego programu na komputerze, nie miałem jak dać Wam znać wcześniej.
Pozdrawiam wszystkich!
--
-- (dawidzio1):
Witajcie!
Oto moje nowe konto po nagłej awarii systemu Windows 11. Mój poprzedni nick to gadulet15. Niestety system padł nagle, a ponieważ używam tylko tego programu na komputerze, nie miałem jak dać Wam znać wcześniej.
Pozdrawiam wszystkich!
--
Poprzednia
28 / 28