Forum

Poznajmy się!

Integracja Eltenowiczów

Previous 28 / 28

Monte

#541 ·

Ja też jestem chętna do konwersacji. I także uczę się grać na gitarze.
Give me a sign.

michal---

#542 ·

Witam wszystkich. Jestem już trochę na eltenie, ale jeszcze się tu nie przedstawiłem. Nazywam się Michał i jestem z wrocławia. Niestety nie byłem na klango, bo zapuźno się o nim dowiedziałem. Gram na fortepianie i akordeonie, interesuje się tehnologią i lubię grać w gry, zwłaszcza online i lubię oglądać rużne filmy. mam też psa, nazywa się Monti i jego rasa to terjer. Więcej o mnie w rużnych innych wątkach na eltenie. A i polecam subskrybować muj kanał, link w sygnaturce.
Tralalalalaaaaaaaaaaaaaa!

DJGraco

#544 ·

Witaj Michale, witamy na pokładzie statku Elten! :D
mamy nadzieję, że znajdziesz tu sporo ciekawych znajomości

Kuba12565

#545 ·

Witajcie. Witajcie. Wiem, że już tutaj publikowałem informacje o mnie, ale chciałem je zaktualizować oraz napisać to bardziej profesjonalnie. No to nazywam się Kuba. Mam 15 lat. Jestem uczniem szkoły średniej w Laskach. Chodzę do pierwszej klasy szkoły zawodowej. kierunek mechanik, ale planuję pójść gdzieś indziej. Chodzę też do szkoły muzycznej pierwszego stopnia. Aktualnie jestem w pierwszej klasie. Gram na pianinie. Na pianinie zacząłem grać, gdy byłem w szóstej klasie. Wtedy chodziłem do ogniska muzycznego. zainteresowania. Interesuję się nowoczesną technologią AI. I moim hobby są pozytywki. Bardzo lubię je zbierać, kolekcjonować, słuchać. Mam już ich chyba z 16 czy z 17. Nie pamiętam. ale są bardzo ciekawe i kojące i przyjemne dla ucha w dodatku interesuje się tematyką paranormalną i Lubię poznawać nowe osoby i nawiązywać nowe znajomości. Lubię też dużo rozmawiać ze znajomymi i dużo się integrować. No i lubię też pomagać innym. Bezinteresownie.
"Hatsune Miku is simply the best! I'm completely obsessed—listening to her music is my absolute passion!

Kuba12565

#546 ·

dodadkowo, lubie brać udział w rużnych konkursach.
"Hatsune Miku is simply the best! I'm completely obsessed—listening to her music is my absolute passion!

1

#547 ·

A ja jestem trąbką. Trutututututututututu

djsenter

#548 ·

O słoń trąbalski, siema.
Senter San

MarOlk

#549 ·

1 likes
Koniec i bombka, kto czytał, ten trąbka.

Monte

#550 ·

To chyba jakiś troll.
Give me a sign.

MarOlk

#551 ·

Nie chyba, a na pewno. Taki ze skandynawskich legend :P

Zuzler

#552 ·

Edited
Spokojnie, obserwacja w toku. ;)

dawidzio1

#553 ·

Witajcie!

Oto moje nowe konto po niedzielnej awarii systemu Windows 11.

Pozdrawiam wszystkich!

Paulinux

#554 ·

Ogólnie fajnie, ale nawet nie dałeś znać, jaki był Twoj poprzedni nick
Happy hacking

dawidzio1

#555 ·


Witajcie!

Oto moje nowe konto po nagłej awarii systemu Windows 11. Mój poprzedni nick to gadulet15. Niestety system padł nagle, a ponieważ używam tylko tego programu na komputerze, nie miałem jak dać Wam znać wcześniej.

Pozdrawiam wszystkich!

Julitka

#556 ·

A nie mogłeś próbować odzyskać hasła czy coś?
-- (dawidzio1):

Witajcie!

Oto moje nowe konto po nagłej awarii systemu Windows 11. Mój poprzedni nick to gadulet15. Niestety system padł nagle, a ponieważ używam tylko tego programu na komputerze, nie miałem jak dać Wam znać wcześniej.

Pozdrawiam wszystkich!


--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

dawidzio1

#557 ·


No właśnie nie, bo zapomniałem, jaki był login do tamtego konta.
Poprzednia 28 / 28