Hejka, Jestem Kuba, Interesuję się, nowoczesną technologią, ośrodkami dla niewidomych, No i zegarkami, ale tylko mówiącymi, nieważne jakie to będą, ważne żeby gadały po polsku, lubię słuchać bardzo muzyki, mój najulubieńszy gatunek muzyki, to jest pop, te puszczanach, Ostatnio bardzo Też lubię Margaret, no i inne takie, bardzo lubię słuchać radia Zet, No i, Interesuję się też syntezatorami mowy, No i co tu jeszcze o sobie powiedzieć, bardzo nienawidzę swojego imienia, czasami mam tak, że nie wierzę w siebie jak ktoś na przykład robię, a nawet bardzo często mówię że w siebie nie wierzę, No i jeszcze gram na pianinie.