Forum

Poznajmy się!

Integracja Eltenowiczów

Previous 25 / 28 Next

wilga

#481 ·

3 likes
Dobra, teraz rozumiem! I nawet sobie taką sprawiłam.
Było to dla mnie trochę mylące, ale teraz jasna sprawa.
Przepraszam za zamieszanie.
A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój. Nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien.

Zuzler

#482 ·

3 likes
Nie ma żadnego zamieszania, przecież udzielasz się tu od dwóch dni. :)

matius

#484 ·

1 likes
Nic się nie stało. Nikt nie wie wszystkiego. :)
-- (wilga):
Dobra, teraz rozumiem! I nawet sobie taką sprawiłam.
Było to dla mnie trochę mylące, ale teraz jasna sprawa.
Przepraszam za zamieszanie.

--
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

magmar

#485 ·

Często cytuję tę piosenkę, mówię o Twojej wizytówce, ale to nie moje multikonto hie hie.
WOlę surową wersję Z ALibabkami.


-- (wilga):
Dobra, teraz rozumiem! I nawet sobie taką sprawiłam.
Było to dla mnie trochę mylące, ale teraz jasna sprawa.
Przepraszam za zamieszanie.

--
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Piotr

#486 ·

1 likes
Ja również witam.
No i chyba jedyny zaznaczam, że mnie akurat Wilga od razu przypomina na myśl wdzięczną i pracowitą maszynę, która w niejednym aeroklubie służąc wozi ludzi, czyteż wyciąga szybowce do żeglugi powietrznej chętne.
Pozdrawiam

MarOlk

#487 ·

Nie no, też mi się z samolotem skojarzyła :P

Postukujacy

#488 ·

2 likes
Może koleżanka w Eurofly ciupie namiętnie :) Witamy na, nomen omen, pokładzie :)
INFP

Piotr

#489 ·

1 likes
A tak btw, to Pani, która stworzyła temat, też hm, jest samolotowa, ponieważ PZL M26 Iskierka, to również ciekawa konstrukcja, nawet trochę wyczynowa. :)
Przepraaaaaszam za mały offtop, ale nie mogłem się powstrzymać. :D

cinkciarzpl

#490 ·

2 likes
Proszę mi się tu odsowić od sów! ;)
Ostatnio przeczytałem, że naukowcy zamierzają przebadać, dla czego toto tak cicho lata. A potem pewnikiem jakiś dronik powstanie.
No i oczywiście, 6.
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

Kuba999

#491 ·

Hejka, Jestem Kuba, Interesuję się, nowoczesną technologią, ośrodkami dla niewidomych, No i zegarkami, ale tylko mówiącymi, nieważne jakie to będą, ważne żeby gadały po polsku, lubię słuchać bardzo muzyki, mój najulubieńszy gatunek muzyki, to jest pop, te puszczanach, Ostatnio bardzo Też lubię Margaret, no i inne takie, bardzo lubię słuchać radia Zet, No i, Interesuję się też syntezatorami mowy, No i co tu jeszcze o sobie powiedzieć, bardzo nienawidzę swojego imienia, czasami mam tak, że nie wierzę w siebie jak ktoś na przykład robię, a nawet bardzo często mówię że w siebie nie wierzę, No i jeszcze gram na pianinie.

Julitka

#492 ·

@Kuba Fajnie, że jesteś. Poprawiaj posty przed wysłaniem, ok?
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Kuba999

#494 ·

Zapomniałem dodać, że interesuje się jeszcze tematyką paranormalną.

Bartek1

#495 ·

To tak jak ja.
Pewien śmiałek spod miasta Gdynia,rzekł: „Ogiera podniosę – to chwila!”Lecz koń był uparty,kopnął go w czarty,a chłop się nauczył, że siła to kpina.

Kuba999

#496 ·

No to super, Jak chcesz to możemy pogadać na priv

wrzos33

#497 ·

2 likes
Serdecznie witam wszystkich użytkowników.
Jestem Aneta, niewidoma 43- latka z Katowic.
Moją pasją są książki, szczególnie kryminały skandynawskie, sagi rodzinne oraz powieści psychologiczne. Cenię również dobry film i spektakl z ad. Uwielbiam spacery i kontakt z przyrodą, zwłaszcza w towarzystwie mojego psa.
Chętnienawiążę nowe znajomości, przyjaźnie, kontakty.

Paulinux

#498 ·

1 likes
Zapraszamy!
Happy hacking

wesolek

#499 ·

1 likes
Siemano!
O, to ja chętnie przygarnę jakieś fajne tytuły kryminałów i tych psychologicznych powieści. Więcej w fantastyce siedzę (ostatnio Howarda przerabiam), ale ciekawe pozycje zawsze biere. :D "Ukrytą sieć" J. Szamałka polecam - tak dla przykładu.


-- (wrzos33):
Serdecznie witam wszystkich użytkowników.
Jestem Aneta, niewidoma 43- latka z Katowic.
Moją pasją są książki, szczególnie kryminały skandynawskie, sagi rodzinne oraz powieści psychologiczne. Cenię również dobry film i spektakl z ad. Uwielbiam spacery i kontakt z przyrodą, zwłaszcza w towarzystwie mojego psa.
Chętnienawiążę nowe znajomości, przyjaźnie, kontakty.

--

DJGraco

#500 ·

1 likes
Witamy na pokładzie.
Previous 25 / 28 Next