Forum

Poznajmy się!

Integracja Eltenowiczów

Previous 15 / 28 Next

MonikaZarczuk

#281 ·

Siwy, a ta aplikacja to na telefon i czy dostępna? jak Ci dzie nauka Francuskiego?
Szanuję zdanie innych, co nie oznacza, że nie mogę mieć własnego.

siwy4don

#282 ·

Na telefon, ja używam na iphonie, ale na androida chyba też jest. Jest całkiem dostępna. Powoli, systematycznie do przodu. Zapomniałem tylko dodać, że aplikacja jest po angielsku, więc może to być problem dla niektórych.

Krepel88

#283 ·

Witam wszystkich izapraszam do dyskusji poprzez wysyłanie wiadomości. Chętnie Cię poznam i z Tobą po koresponduję

grzezlo

#284 ·

2 likes
No to i ja się przywitam: hobbystycznie i zawodowo zajmuję się tyfloinformatyką, głównie programowaniem, chociaż jakieś zmiany też są potrzebne, więc przejściowo robię sobie przerwy od klepania kodu pisząc np. satyrycznego 13-zgłoskowca na trzeci sektor, cover szanty, na której zaśpiewanie namówiłem rok temu Romka Roczenia, albo poszukując różnych smakowitych kawałków w archiwalnej prasie...
Twórczość i znaleziska z różną systematycznością wrzucam na bloga pod adresem http://www.zlotowicz.pl/
O Eltenie słyszałem od dawna, jakiś czas temu sobie obiecywałem, że trzeba się tu wybrać w odwiedziny, ale się jakoś nie składało, no i dopiero gdy kilka dni temu po raz kolejny automaty przyblokowały mi konto na fejsie bez powodu (chybaza używanie jednocześnie strony mobilnej i zwykłej, albo za brak zdjęcia profilowego), no więc uznałem, że trzeba się rozejrzeć za jakąś bardziej przewidywalną platformą.
No i cóż mogę powiedzieć z perspektywy kilku dni - fajnie tutaj.

Monia01

#285 ·

Ooo, miło, że dołączyłeś i że Ci tutaj miło :)
***
🇺🇦 🇵🇱

Paulinux

#286 ·

Witam serdecznie na pokładzie
Happy hacking

matius

#287 ·

Witam na pokładzie.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

misiek

#289 ·

Cieszymy się, że do nas dołączyłeś i serdecznie witamy.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Zuzler

#291 ·

1 likes
No paatrzcie kto do nas zawitał! :)

cinkciarzpl

#292 ·

O paczcie. Witamy witamy. Z tym facebookiem to dziwne, kilka lat używam i jeszcze żadnego spięcia z ich algorytmami nie zaliczyłem.
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

Celtic1002

#293 ·

Dzień dobry. :D
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

DJGraco

#294 ·

Ooo Złotowicz! Witaj w naszych progachZ! Mamy nadzieje, że będziesz się czół jeszcze lepiej niż wcześniej!

Paulinux

#295 ·

Niefajnie mówić do kogoś po nazwisku, Gracjanie, no ale co ja tam mogę w tej kwestii
Happy hacking

grzezlo

#296 ·

1 likes
A ja tam się cieszę, że kolega Nawrocki mnie tu powitał jak swego, no i faktycznie, zgodnie z jego życzeniami, poczułem się jeszcze lepiej niż wcześniej. Wszystkim innym też dziękuję za sympatyczne przyjęcie do Eltenowego grona.
Co do fejsa, to podejrzewam, że winny jest brak zdjęcia profilowego, korzystanie równolegle ze strony mobilnej i zwykłej w przeglądarce, albo otwieranie różnych wątków komentarzy w kilkunastu nowych kartach w przeglądarce no i losowo później ich przeglądanie albo odświeżanie...

Paulinux

#297 ·

Skoro tak, to przepraszam
Happy hacking

grzezlo

#298 ·

1 likes
Nie masz za co przepraszać, nic się nie stało.

daszekmdn

#299 ·

@Grzezlo Ja również nie mam zdjęcia, nawet prawdziwych danych i konto sobie trwa. Facebook to dziwna maszyna.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Slavko

#300 ·

Cześć. Jestem Sławek, bardzo słabowidzący od 13 lat mieszkam w Krakowie. Klango nie używałem, ale słyszałem o nim. słuchając tyflopodcastu postanowiłem dołączyć do tej społeczności. Chętnie nawiążę nowev znajomości i zintegruję się ze środowiskiem. Pozdrawiam serdecznie.
Poprzednia 15 / 28 Next