Siwy, a ta aplikacja to na telefon i czy dostępna? jak Ci dzie nauka Francuskiego?
Na telefon, ja używam na iphonie, ale na androida chyba też jest. Jest całkiem dostępna. Powoli, systematycznie do przodu. Zapomniałem tylko dodać, że aplikacja jest po angielsku, więc może to być problem dla niektórych.
Witam wszystkich izapraszam do dyskusji poprzez wysyłanie wiadomości. Chętnie Cię poznam i z Tobą po koresponduję
2 likes
No to i ja się przywitam: hobbystycznie i zawodowo zajmuję się tyfloinformatyką, głównie programowaniem, chociaż jakieś zmiany też są potrzebne, więc przejściowo robię sobie przerwy od klepania kodu pisząc np. satyrycznego 13-zgłoskowca na trzeci sektor, cover szanty, na której zaśpiewanie namówiłem rok temu Romka Roczenia, albo poszukując różnych smakowitych kawałków w archiwalnej prasie...
Twórczość i znaleziska z różną systematycznością wrzucam na bloga pod adresem http://www.zlotowicz.pl/
O Eltenie słyszałem od dawna, jakiś czas temu sobie obiecywałem, że trzeba się tu wybrać w odwiedziny, ale się jakoś nie składało, no i dopiero gdy kilka dni temu po raz kolejny automaty przyblokowały mi konto na fejsie bez powodu (chybaza używanie jednocześnie strony mobilnej i zwykłej, albo za brak zdjęcia profilowego), no więc uznałem, że trzeba się rozejrzeć za jakąś bardziej przewidywalną platformą.
No i cóż mogę powiedzieć z perspektywy kilku dni - fajnie tutaj.
Twórczość i znaleziska z różną systematycznością wrzucam na bloga pod adresem http://www.zlotowicz.pl/
O Eltenie słyszałem od dawna, jakiś czas temu sobie obiecywałem, że trzeba się tu wybrać w odwiedziny, ale się jakoś nie składało, no i dopiero gdy kilka dni temu po raz kolejny automaty przyblokowały mi konto na fejsie bez powodu (chybaza używanie jednocześnie strony mobilnej i zwykłej, albo za brak zdjęcia profilowego), no więc uznałem, że trzeba się rozejrzeć za jakąś bardziej przewidywalną platformą.
No i cóż mogę powiedzieć z perspektywy kilku dni - fajnie tutaj.
witam na pokładzie
O paczcie. Witamy witamy. Z tym facebookiem to dziwne, kilka lat używam i jeszcze żadnego spięcia z ich algorytmami nie zaliczyłem.
Dzień dobry. :D
Ooo Złotowicz! Witaj w naszych progachZ! Mamy nadzieje, że będziesz się czół jeszcze lepiej niż wcześniej!
Niefajnie mówić do kogoś po nazwisku, Gracjanie, no ale co ja tam mogę w tej kwestii
1 likes
A ja tam się cieszę, że kolega Nawrocki mnie tu powitał jak swego, no i faktycznie, zgodnie z jego życzeniami, poczułem się jeszcze lepiej niż wcześniej. Wszystkim innym też dziękuję za sympatyczne przyjęcie do Eltenowego grona.
Co do fejsa, to podejrzewam, że winny jest brak zdjęcia profilowego, korzystanie równolegle ze strony mobilnej i zwykłej w przeglądarce, albo otwieranie różnych wątków komentarzy w kilkunastu nowych kartach w przeglądarce no i losowo później ich przeglądanie albo odświeżanie...
Co do fejsa, to podejrzewam, że winny jest brak zdjęcia profilowego, korzystanie równolegle ze strony mobilnej i zwykłej w przeglądarce, albo otwieranie różnych wątków komentarzy w kilkunastu nowych kartach w przeglądarce no i losowo później ich przeglądanie albo odświeżanie...
@Grzezlo Ja również nie mam zdjęcia, nawet prawdziwych danych i konto sobie trwa. Facebook to dziwna maszyna.